Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyen íze van egy rózsavirág...

Milyen íze van egy rózsavirág szörpnek? Finom?

Figyelt kérdés
[link]
2023. márc. 25. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem nagyon. Nem igazán lehet máshoz hasonlítani, ahogy a levendula ízét se.
2023. márc. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rózsa íze van. Idezd fel, milyen illata van egy rozsanak: olyan az íze is. Nem szeretem, nekem túl intenziv
2023. márc. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, mint a folyékony rózsaillat :)
2023. márc. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ettél már lokum-ot (ez török édesség. Ha jártál ott, vagy valaki más ismerős, akkor szuvenírbe nagy eséllyel ilyen édességet hozott), akkor olyan, mint annak. Mivel ez rózsavízzel készül. De elmondani nem nagyon lehet, hogy milyen. Illetve mégis, mert valóban olyan az íze, mint az illata, ahogy többen is írták
2023. márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Számomra "parfűmízű". Ezért nem szeretem.
2023. márc. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor nem veszek még egy ideig. :D


Mondjuk elvagyok a mostani ízekkel is, de annyi féle van már, hogy csak csak kipróbálnám mindet.

Kár, hogy pl. kékszőlős csak online van a Mézesből. Pedig az jónak hangzik.

2023. márc. 30. 00:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!