Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért érezhettem a kávémat...

Miért érezhettem a kávémat sütőtökös, savanykás ízűnek?

Figyelt kérdés
Először nem tűnt fel. Talán azért, mert SPARos?

2012. szept. 3. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:

avas a kávé . vagy nem csak kávét vettél,hanem kevertek bele valami mást a darált kávéba. Az is lehet ,hogy vizes volt a kávé amikor zacskozták . Többször jártam már én is igy.

Ezért tértem át a szemes kávéra . Inkább áldozok több pénzt egy jó minőségúű kávéra mint,hogy olcsót vegyek ,ésa kikelljen dobni.


A szemes kávéhoz nem kell drága kávé főző. Nekem van egy 2000ft kávédarálom,és minden reggel darálok annyi kávét ami a reggelre kell. ráadául a szemes kávé olcsobbra jön ki mint a darált kávé .kevesebb kell belöle..

A darált kávé 600-900ft /25dkg : A kilós kávét 2000ft - a csillagos ég a határ árban .2000ft ár kategoriában is lehet már jó minőségű kávét kapni..

2012. szept. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!