Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ti miben viszitek a kv/teát a...

Ti miben viszitek a kv/teát a munkába/suliba? Szeretnék venni egy termosz bögrét; de nem tudom hogy pesten hol kaphatok olcsón, és hogy nem folyik e ki belőlük a kv. Vélemények?

Figyelt kérdés

2013. jan. 20. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is termoszbögrét használok. Külföldöm vettem mert itt élek, itt van többféle fajta is. Azt szeretem amelyiknek a teteje nem csavarós hanem csak eltekersz valamit a tetején és ihatod is.... meg úgy zárja le a bögrét, hogy egy gumi van a fedőn és az becuppan a bögrébe. Nem tudom jobban elmondani :D Nem löttyen ki belőle semmi csak ha elfelejted visszatekerni azt a kis izét.
2013. jan. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Kv: idd meg otthon! két korty, minek cipelni? Teát meg meglepő módon bármilyen termoszban vihetsz. Elmész egy Tescoba, vagy bármibe, és megveszed a legocsóbbat, ami a céljaidnak megfelel.
2013. jan. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
aha, aztán majd jól kifolyik..:D amúgy én nem két korty kávét iszok
2013. jan. 23. 22:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Olyan bögrét ne vegyél aminek tolókás a teteje.

Vegyél fél literes termoszt, nem tiltja semmi a félig töltést.

Este enged fel forró vízzel, aztán reggel ki, kávé bele.

2017. szept. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!