Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ti melyik fajta amerikában...

Ti melyik fajta amerikában kapható Monstert hiányoljátok a magyar boltokból?

Figyelt kérdés

2013. jún. 6. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Én személy szerint egyiket sem.
2013. jún. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Az összeset úgy betiltanám ahogy van a társaival együtt.
2013. jún. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Hát mivel nem volt még szerencsém azokat kóstolni (amúgy elvileg az amerikaiak közül azok is egészen másak, amiket itthon kapsz ugyan azzal a kinézettel) így azt se tudom megállapítani hogy melyiket hiányolná. Szerintem egy kicsit túlzás hogy van vagy 35 féle változat. Ha egy hónapon keresztül minden nap iszol egyet, akkor sem kóstoltad végig őket. :D
2013. jún. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Mindegyiket! Mivel nem tudom, hogy milyenek! Egyet már kóstoltam a Khaost, azt hiányolom!
2013. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Én is ittam Khaost. Olyan pezsgőtabletta íze volt. Nem dobtam el tőle az agyam.
2013. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
miért tiltanád be? :D
2013. jún. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
Vicces hogy azok akik tök haszontalan válaszokat adnak, azoknak 50%+ra vannak értékelve, én meg aki próbáltam hasznos válaszokat adni 23%-ot. A kérdés nem arról szólt hogy mennyire sz*r az energiaital és hogy hogy akarjátok betiltani, szóval inkább hordjátok el magatokat, ne azokat szavazgassátok le aki próbált érdemben válaszolni.
2013. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!