Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mivel maradjak ébren ha a...

Mivel maradjak ébren ha a kávét nem szeretem?

Figyelt kérdés

Energiaitalból kiszedték a taurint, talán koffein sincs benne, mivel maradjak ébren? 18-kor keltem. Még 12 órát kell fent lennem, 4 óra múlva lecsukódik a szemem.


Ötletek?

Csak legális dolog érdekel :)



2013. júl. 2. 06:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kólát ittam amikor éjjel tanulnom kellett.
2013. júl. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Erős teában is sok a koffein.
2013. júl. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Ha az energia italt szereted igyad a HELL-t mert abban meghagyták a koffeint.
2013. júl. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ja igen a kólát sem iszom már.

Hell beválik? Ezek az energiaitalok az utóbbi időben csak ízesített vackok és simán elalszom tőlük.


Bom*bat és hell próbáltam korábban hasonló szituban, de elaludtam.

2013. júl. 2. 07:10
 5/13 anonim válasza:
100%
Hát akkor a 2-es válaszoló teás megoldását kombináld hideg zuhannyal ha van rá módod, garantáltan magadhoz térsz. Ha a kóla és energia ital nem jön be akkor más nem nagyon van. Én kávézok, de egy éjszakás műszak 3.napján már nem sokat lendít a kávé csak a pihe-puha ágyikó segít. Emberek vagyunk nem androidok, ez van...
2013. júl. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
2013. júl. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
zöldtea
2013. júl. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100 gugolás
2013. júl. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
zöldtea!!!! egy csészébe rakj két filtert, tuti hatás. illetve étcsokit is ehetsz mellé.
2013. júl. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szőlőcukort is adagolhatsz magadnak, de ne sokat, mert megfájdul a hasad. Persze csak kiegészítőként. Ha van időd nézz utána az angol fekete teának.
2013. júl. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!