Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miket isztok, esztek ebben a...

Miket isztok, esztek ebben a hőségben?

Figyelt kérdés
Egyedi, saját receptekre vagyok elsősorban kíváncsi...

2013. júl. 29. 16:15
 1/6 lencsefőzelék ***** válasza:
Nekem egy ilyen receptem van: reggel, miután beértem a melóhelyre és lepakoltam a cuccaimat, fogom a bögrémet és a kollégám félliteres műanyag palackját, majd leballagok velük az alagsorba. Ott a mosdóban megnyitom a hidegvizes csapot, és jól kiengedem. Miután elég hidegnek találtam a vizet, megtöltöm őket, majd felbattyogok az irodába. Ezt iszogatjuk napközben az (amúgy klímás) irodában. :)
2013. júl. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
mentás víz citrommal ízesítve
2013. júl. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem eszem/iszom máshogy ilyen melegben sem. Inkább a mennyiségek változnak. Enni alig eszem, egyszerűen nem bírom lenyelni a falatokat.

De mivel receptre voltál kiváncsi, ezért leírom a kedvenc jegesteámét:

2 dl vízet felforralok, 3-4 teafiltert teszek bele és hagyom állni 5 percig. 8 dl jól lehűtött vizet adok hozzá, majd jégkockákkal teli übegbe töltöm. Hagyom lehülni, esetleg citromkarikát teszek bele.

2013. júl. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én leginkább csak iszom, nagyon keveset tudok enni ebben a hőségben.
2013. aug. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PaperRabbit válasza:
Sör meg ropi!!!
2013. aug. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mostanában mindenhol adnak mojitot, és én ezt otthon is megcsináltam. Nem egy nehéz feladvány, mert víz, citrom, lime, menta, cukor kell bele. Ha jéghidegre csinálod, nagyon jól oltja a szomjad, és még isteni is!:) Persze ez az alkoholmentes változat. Lehet kutyulni, nincs megszabva. [Enni meg epres tiramisut, de hidegen!;) Persze ez egy desszert, de szerintem nagyon jó nyárra!(:]
2013. aug. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!