Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Tudnátok nekem mondani olyan...

Tudnátok nekem mondani olyan koktélokat, italokat, amiket otthon gyorsan el lehet készíteni, és a gyerekek is ihatnak belőle?

Figyelt kérdés

2014. aug. 29. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Írd a googléba,hogy alkoholmentes koktélok, rengeteget fogsz találni. Ha van fagyasztód, meggyet és cseresznyét érdemes tálcán fagyasztani (hogy ne ragadjanak össze), és jégkocka helyett a gyerekek koktéljába tenni, nagyon dekoratív, amikor az ital elfogy, meg lehet enni. Nekem nagyon bevált, sőt a patikában "keserű" anyagot vettem, sajnos nem tudom a nevét már, abból egy-egy csepp campari ízűvé teszi a szörpöt, hát azt imádják.
2014. aug. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 racsab75 válasza:

Sex On The Beach

felnötteknek: teleteszed a poharat jéggel ráöntöd a narancslevet kb 8 cl ráöntöd a 4cl vodkát majd 2 peachlikőrt ha nincs otthon akkor tehetsz bele barackszörpöt majd óvatosan beleöntesz áfonyalét.Ha jól csináltad akkor nagyon szép átmenetes koktélt kapsz amit ha akarsz narancsszelettel koktélcseresznyével díszithetsz.

Gyerekeknek attól függ milyen korosztály és hogy te megengedsz-e neki egy kis alkoholt akkor ugyan az a recept csak mondjuk 2cl vodkával vagy ha még nagyon pici akkor én egy kicsi citromlével vagy grapefruitlével helyettesíteném a likőrt meg barackpürével.


Bay Breeze

nagypoharat teleteszed jéggel

ráöntesz 4cl vodkát majd félig felhúzod áfonyalével majd óvatosan felhúzod ananászlével persze a vodka gyerekeknél itt is elhagyható.

2014. nov. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!