Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A hideg három az egyben kávé...

A hideg három az egyben kávé is rákot okoz?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy a kávét csak melegen szabad inni, mert rákot okot kihűlve- Gondolom más az elven jeges kávé. De gondolom ez nem vonatkozik az instant kávékra, elvégre azok porok és nem rendes kávék. Nem mintha innék, legalábbis hidegen, csak kíváncsiság.

2014. szept. 23. 00:07
 1/10 anonim válasza:
73%
A hideg sör is rákkeltő hatású, ha ráöntesz egy alvó rákra egy korsó hideg sört azonnal felkel és odébb cammog.
2014. szept. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A bulvárlapok képezik a legmagasabb szintű közoktatást. Különösen népegészségügyben kimagasló a felvilágosító tevékenységük.
2014. szept. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
59%
Csak annyit kérdeznék,hogy mégis hány éves vagy?!
2014. szept. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

#1

Milyen hülyék ezek a rákok, hogy odébb cammognak.

2014. szept. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

A kávéban a hőmérsékletcsökkenés hatására spontán rákkeltő anyagok képződnek. Miket nem tanul az ember így éjjel...


Ki volt az a pihent, aki ezt kitalálta?

2014. szept. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hol hallottad ezt? Szerintem hülyeség. :D Csomószor iszom hidegen a kávét és szerintem mióta létezik ez az ital, azóta még tették gyakran ugyanezt jó páran. Nem hinném, hogy rákkeltő lenne a hideg kávé. :)
2014. szept. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt hallottam, hogy a kávézás halálos dohányzást okozhat.


Meg azt is, hogy ne tegyünk azbesztet a hideg kávéba, mert azbesztosan, akarom mondani: az_biztosan rákot okoz.


Különben meg angol tudósok szerint hideg kávéba még veszélyes lehet sósavat, éles pengéket, plutóniumot, meggyújtott dinamitrudat, metrószerelvényt, texasi láncfűrészes gyilkost és pókot is rakni.

Mert ha lenyeljük, bajt okozhat; kivéve a legutolsót, az főleg a pókra veszélyes.

2014. szept. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező egyértelműen NEM! és azt a kérdést ne is boncolgassuk tovább.
2014. szept. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Azt tudtad, hogy a jeges kávé is rendesen főzött kávéból készül, csak jeget tesznek bele és fagylaltot, ami azonnal lehűti? :-o Mik vannak!?

2014. szept. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nagyon jó volt az összes hozzászólás. Én jót mókáztam.:)
2014. szept. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!