Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Lehet elég érdekes kérdés...

Lehet elég érdekes kérdés lesz, de nem lehet kapni koffein/taurin mentes energiaitalt?

Figyelt kérdés
Azért érdekelne mert igazából én nagyon sokszor nem is azért veszek, mert álmos vagyok hanem mert imádom az ízét (főleg a szőlős és almás hellt)
2014. szept. 23. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát, ízlésről nem vitatkozunk, de szerintem rettentően mű ízük van.

Viszont a koffeintől és a taurintól leszel frissebb, ezért ezek nélkül nincs energiaital.


Egy doboz Sió őszilé ezerszer finomabb <3

2014. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kapni lehet! Nézz körül a boltokban és olvasd el a dobozokon a feliratokat!
2014. szept. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne energiaital néven keresd, hanem a sima üdítők között biztosan találsz olyat aminek hasonló íze van. Nagyobb tescokban szoktak lenni különlegesebb üdítők, szerintem ott tuti találsz valamit.
2014. szept. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha a "különleges" a "különlegesen műanyag" ízt takarja. :D
2014. szept. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Taurin egyikben sincs Magyarországon.
2014. szept. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4 Nem feltétlen, de ha a kérdezőnek az a különleges, akkor szíve joga azt választani. :))

Én pl. személy szerint egyáltalán nem vagyok oda az üdítőkért, gyümölcslevekért, csak vizet meg kávét iszom, de ha valakinek más az ízlése, akkor ez van, el kell fogadni.

2014. szept. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ippon és Oxxo Life a nevük.
2014. szept. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ippon, Restart energy, Hell new generation, Watt natura
2014. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!