Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Nyáron 2-3 hétig minden nap...

Nyáron 2-3 hétig minden nap ittam energiaitalt. Mióta suli van, max 3-at ittam. Ez mennyire tett rosszat? Miért káros az energiaital? Az igaz, hogy a növekedést lassítja? 13/L

Figyelt kérdés

2014. okt. 21. 21:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként annyi észrevételem volt, hogy miután ittam, néhány óráig "dadogtam", nem jött a szó a számra, elfelejtettem, hogy mit akartam mondani, tehát a beszédemben megmutatkozott. Ezen kívül semmit nem vettem észre.
2014. okt. 21. 21:23
 2/3 anonim válasza:
100%
Koffeintartalma miatt szívbetegségekhez vezet. Tele van kalóriákkal, elhízáshoz vezet. Szétszedi az anyagcseréd. Depresszióhoz is vezethet. Stb, stb. Goggle a barátod :)
2014. okt. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

És meg nem telt annyi idő a piacra kerülése óta hogy biztos adatokat tudjunk mondani, hogy például lehet-e rákkeltőhatása, okozhat-e impotenciát/meddőséget meg további szép és kellemes dolgokat...

De mondjuk többek közt a májra már igazolták hogy igen káros.

Azért is különösen veszélyes, mert átmenetileg felpörget, növeli a teljesítményt, de utána még erőteljesebb fáradtságot okozhat, amely újabb és újabb fogyasztásra ösztönöz.

De még korhatárhoz is kötött, amit te még nem töltöttél be...(ez az energiaitaloknál 14 év)

2014. nov. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!