Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Üdv. A férfiak úgy általában...

Üdv. A férfiak úgy általában milyen alkoholt kedvelnek? Karácsonyra mit illik adni egy állatorvosnak?

Figyelt kérdés
Köszi.
2014. dec. 17. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
minőségi bor
2014. dec. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
2cl vodka, 4cl lonyugtato, sok jeggel es 1 red bullal felontve. Ugy fogja tologatni a kisocsed fa kisautojat reggelig a fa alatt hogy orom lesz nezni!
2014. dec. 18. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kutyaszikét a bestiájának!
2015. dec. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó régi a kérdés, de hátha valaki idetalál:

Embere válogatja. Van, aki egy üveg minőségi pálinkának örül, van, aki whiskypárti, borral és pezsgővel nem nagyon lehet mellélőni, ha van ismerősöd, aki ért hozzá, és segít választani.

Igazából az ismerőseidtől tudhatod meg, szereti-e egyáltalán az alkoholt, és ha igen, akkor mit. Én nő létemre szívesen iszok finom borokat, viszont mindig virágot kapok :) Persze, annak is nagyon örülök, gyönyörűek :) De édesapámnak rendszerint adnak italt hálából, amit, mivel ő nem szereti, vagy mi iszunk meg, vagy ott buggyan meg a szekrény tetején. Viszont a cserepes virágokat, ha kapok, átvihetem hozzá, mivel ő tudja gondozni, és örömét leli benne, nálam meg sajnos sok halt már meg, hiába locsoltam úgy, ahogy elvileg kellene :/

Szóval járj utána, ha van rá kapacitásod, de igazából bármit is adsz, nagyon fognak neki örülni, úgyis a szándék a lényeg :)

2018. okt. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!