Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Lehetséges a koffeintől...

Lehetséges a koffeintől szorongásos tünet?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem az egészet, hogy amikor koffein tartalmú italokat iszok (pl. kávé, energiaital) utána gyakran lesz hányingerem, rossz közérzetem, néha elkezdek remegni is. Olyan furán érzem magam tőle sokszor, hirtelen minden rossz lesz. Mára már inkább nem iszom, mert az ízétől is rosszul vagyok. Az anyagcserémet felgyorsítja, s néha a hasam is fáj. Az érdekelne, hogy ez volt a probléma forrása ? Én örülnék ha igen, mert akkor megoldódna minden. Fáradtságra inkább akkor mozgok egy kicsit, meg szőlőcukrot nasizok. Köszi a választ.

2015. máj. 1. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sok embernél van ilyen. Vagy kerüld a koffeint, vagy ha feltétlen akarod, akkor higítva fogyaszd.
2015. máj. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Inkább hanyagolom akkor.
2015. máj. 1. 13:43
 3/3 cli_hlt ***** válasza:
100%

Csak megerősíteni tudom a megfigyelésed, illetve az első válaszolót.


A koffein egy hatásos stimuláns, amit könnyű túladagolni, és testi elvonási tüneteket is produkálhat. Szerencsére megfelelő adagolás mellett jobbára ártalmatlan.


Persze vannak, akik érzékenyebbek rá, könnyen lehet, hogy te is ilyen vagy. Vigyázz vele.

2015. máj. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!