Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mennyire káros az energiaital?

Mennyire káros az energiaital?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon egészségtelen ezért elég ritkán iszom (havonta max 3), de szeretném tudni, hogy ilyen kis mennyiségben is okozhat-e hosszú távú problémákat.Ha valamit számít a kérdés szempontjából 14 éves vagyok.
2015. máj. 16. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Nagyon káros.

Az egész lötyi egy nagy adag folyékony müanyag egy jó nagy adag vegyszerrel dúsítva. Ennyi erövel ihatnál öblítöszert vagy mosogatószert is, az olcsóbb csak nem olyan finom. De ha neked megéri leamortizálni a fejlödö szervezeted egy kis energialöketért, vagy mert menö ilyet inni, akkor hajrá.

2015. máj. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Nagy mennyiségben, kiegyensúlyozatlan táplálkozás és mozgászsegény életmód mellett káros.


Havi 3-tól semmi bajod nem lesz.

2015. máj. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es válaszolónak:Ne leszidni próbálj hanem válaszolj! :) Normális kérdésre normális választ várok nem ezt a bunkó stílust.Ha annyit írsz, hogy "Nagyon káros" az is elég lett volna.


U.I:Az energiaitaltól senki nem lesz menő.


2-es válaszolónak:Köszönöm a választ!

2015. máj. 16. 14:41
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

4 éve napi szinten iszom, azt semmi bajom

voltam ekg-n 2 hete, szívem okés, vérnyomás okés.

vérvételen is minden okés volt...

nincs semmi féle bajom tőle...


persze ha olcsó vackokat iszol (pl adrenalin, kobra, stb) na hát azoktól felszoktam fordulni...

1x ittam azt minden bajom lett tőle

2015. máj. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

egyébként mindig Monster-t iszom...

megnéztem minden egyes összetevőjét a neten, kb a tartósítószeren kívül semmi rossz nincs benne

2015. máj. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Phoney ***** válasza:
75%
A „káros energiaital” csak kemofóbia. Aki ezzel riogat, jellemzően nem tudja felsorolni, hogy mi van benne. Ne adagold túl a koffeint (14 évesen ez azt jelenti, hogy max. egyet igyál), illetve ne szokj rá (azaz semmiképp ne idd rendszeresen) és akkor nem lesz semmi bajod.
2015. máj. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!