Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Tudtok olyan márkákat akik...

Tudtok olyan márkákat akik kifejezetten színvonalas teákat gyártanak? Ilyen nagyobb márkára gondolok, mint például a nespresso vagy a nestlé dolce gusto kávéban.

Figyelt kérdés
Nem twiningsra, vagy liptonra gondolok, amit bármelyik tescoban meg lehet venni és 8-10 ízzel kifújt az egész választék.

2015. júl. 15. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

LOL, most sírok a röhögéstől!


A nespresso és a dolce gustó a legnagyobb szennygyártók kb. a mai kávépiacon, akik megközelítőleg 10x annyiért adják el a termékeiket, mint amennyit minőségileg érnek.


A lipton minősége tényleg nem jó, erősen alsó katerógiás, a twinnings viszont egy erős középkategóriás márka, és nem 10 íz a választékuk, attól, hogy a tesco csak ennyit képes magának beszerezni :)


Igazán jó minőségű szálas teát viszont csak teaházakban fogsz kapni kimérve ill. teaboltokban.

2015. júl. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Példának azért írtam ezeket a márkákat, mert ugye ezek ilyen nagyobb kávé márkák kávéfőzővel, csészékkel, cukorral meg kiegészítő dologgal és valahogy úgy képzeltem el, talán teában is megtalalom ugyanezt. Hát ezek szerint akkor nem nagyon van:D Sajnos vidéken lakom, városban meg magyar webshopokon eddig twiningsból nem sok ízt láttam, külföldről meg nem nagyon szeretnék rendelni de hát így lehet hogy kell:D

Te melyik tea márkát tartod felső kategóriasnak?

2015. júl. 16. 02:10
 3/9 Ügyet Lenke ***** válasza:
100%
2015. júl. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
A Nespresso és a Nescafé Dolce Gusto a kávék között nagyjából olyan mint a Lipton a teák között. Bár nem értek annyira a teákhoz, a kávékhoz annál inkább és a fent említett 2 márka elég gyenge minőséget képvisel. Úgytudom a Dilmah-nak elég jó teái vannak, javítson ki valaki, ha tévedek!
2015. júl. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egy igazi teakedvelő nem csak az ízesített teákért van oda, amik hozzáteszem főként aromázottak, semmi köze a gyümölcshöz/virághoz. A Lipton és egyéb márkák, említetted Dilmah, filteres, ízesített teákat csinál. Én egy konkrét cégre gondoltam, aki (szálas) teákat hoz Európába a világ közel minden tájáról. Eddig ilyen nem találtam, a legtöbb teaboltban meg csak ott a tea egy üvegben és még az eladó sem tud semmit a származásáról... Persze van kivétel, tudom.
2015. júl. 23. 22:28
 6/9 Ügyet Lenke ***** válasza:
100%
ott a Demmers, nézd meg jobban, sok fajta szálas teájuk van...
2015. júl. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ismerem az oldalt, de konkrét cég/márka érdekelne. Hozzáteszem, Flying Bird szerintem színvonalasabb.
2015. júl. 24. 15:51
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az English Tea Shop teákat kedvelem nagyon.


[link]

2015. aug. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kushmi

Compagnie coloniale

2016. febr. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!