Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Vettem egy kakaót cba-ban és...

Vettem egy kakaót cba-ban és csak a suliban vettem észre hogy nincs rajta az fehér valami a kupak alatt és mintha kicsivel kevesebb lett volna benne, most akkor beleittak vagy mi?

Figyelt kérdés
Először nem is tudatosult hogy hát erről hiányzik valami és egy picit beleittam,de hát lehet most inkább kidobom...

2015. szept. 16. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is jártam így kb 5-6 éve mikor még suliba jártam. A mizó kakaóval. Reklamálhatnál de kb nem is érdekelné a boltot...így jártál.
2015. szept. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

enis tapasztaltam ilyet!!! cbaba

sajnos nem mindegyiken van gyárilag is a kupak alatt a védő. van olyan iz amin nincs. ezt hasznaljak ki a pofatlan boltosok!!! kicsit kiont mindegyikből. azt hiszik olyan barmok az emberek, hogy nem veszik észre. ilyenkor vissza kell vinni és írni a panaszkonyvbe. bár én legszivesebben eltornem a kezét az ilyen boltosnak!!!

de mint írtam, van olyan fajta kakako amin nincs alul védő műanyag. de ha kinyitod a kakaot, lehet erezni, hogy kattan - e, vagy már volt kinyitva.

legközelebb a pénztárnal nyisd ki. hogyha nincs ott a műanyag védő és latszik, hogy nem a vonalig van, azonnal jelentsd..

amúgy mamaeknal a kisboltba a szorpbol öntenek ki és felontik kis vízzel a hiányt.. a rokonunk mesélte, hogy ezt csinálják (ott dolgozik)

lehet szidni, de én ezért megyek nagy multikba. ott legalább nem parmai sonka árán adják a parizert, mint a kis boltokban. +ilyen kinyitogatas sztem lehetetlen a sok kamera kozott

2015. szept. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,hát legközelebb màr ott megnézem az biztos.

Ha jól emlékszem kattant mikor kinyitottam,de őszintén szólva annyira nem figyeltem.

2015. szept. 16. 09:02
 4/6 anonim ***** válasza:

A CBA-kban is minden be van kamerázva, nem hiszem, hogy ezzel szórakozna bármelyik dolgozó is, valszeg kirúgnák, és melyiküknek éri meg, hogy fél centiliter kakaót kiöntöget?

A kupakot eleve ha megnyitja valaki, azt már le se lehet tagadni utána, mivel mint írták feljebb, kattannia kell: látod rajta, hogy el van szakadva a perforáció a kupak és az alatta lévő gyűrű között (de ha nincs gyűrű, akkor is látni lehet).

2015. szept. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem minden kakaóban van védőkupak.
2015. szept. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha Mizot vettél ne lepődj meg, régen volt védőkupak,de már nincs.
2015. szept. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!