Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hogyan főzzek gyógyteát, ha...

Hogyan főzzek gyógyteát, ha nem használhatok hozzá se fémet, se műanyagot?

Figyelt kérdés
Milyen praktikus eszközöket tudtok ajánlani hozzá? Fém szűrős üveg teafőző edényem van. Azt olvastam, hogy lehet egyszer használatos filtert venni hozzá, de ha nem muszáj, nem költeném a pénzt filterre, még ha fillérekbe is kerül.

2016. jan. 21. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

beraksz egy hoallo uvegpoharat a mikroba es voálá.


azt ne mond hogy mikrot sem hasznalhatsz :)


Amugy meg ne higyj ilyen baromsagokban, es hasznalj nyugodtan olyan edenyt ami jol esik.

2016. jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én leforrázom a füvet a forró vízzel, majd pár perc után leszűrőm a teát, műanyag(hőálló) szűrőt tartok alá, és átöntöm a teát egy másik kancsóba.
2016. jan. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy sűrű szövésű gézdarab, zsebkendő, tülldarab megteszi. Beleszeded a füvet, megcsomózod, belelógatod a forró vízbe.
2016. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja igen, azt nem írtam. Szálas teát szoktam inni.
2016. jan. 21. 14:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Teatojás. :D
2016. jan. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy lábosban melegíts vizet, szűréshez lehet kapni műanyag teaszűrőt és kanalat is, úgy tudom műanyagot lehet, csak fémeszközt nem szabad használni gyógyteákhoz.
2016. jan. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
műanyagot azért nem javasolnak, mert forrásban lévő víztől meg is olvashat. de ha kicsit jobb minőségű műanyag eszközt használsz semmi gond nem lesz
2016. jan. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én szűrő nélkül is szoktam teát csinálni. megvárom, hogy leülepedjen, és utána a nagy részét le tudom önteni úgy, hogy fű ne jöjjön
2016. jan. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Kaphatóak olyan teásbögrék, amikhez tartozék a porcelán szűrő... és a fedő is...

2016. jan. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Porcelán szűrő! Ezaz! Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!
2016. jan. 21. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!