Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A párom koffeinmentes, én...

A párom koffeinmentes, én koffeinos kávét iszok. Hogy lehetne a legegyszerűbben, és egyszerre elkészíteni ezeket?

Figyelt kérdés
koffein, koffeinmentes, kávé
2016. márc. 8. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre sehogy. Vegyetek egy kapszulás főzőt, két perc alatt megvan mindkét kávé.
2016. márc. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt egyszerűen csak a kapszulással tudjátok kivitelezni.


Nálunk a férjem nem kávézik én sem mindennap. Mi illy kapszulásat használunk, szerintem szuper.

2016. márc. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb módot kérdezted: vesztek egy-egy üveg Jacobs instant kávét, egyik koffeinmentes, és kevertek belőle.
2016. márc. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Instant kávéval, vagy kapszulással lehet csak egyszerre elkészíteni. Presszókávét kénytelen leszel egymás után lefőzni. Vagy estleg két kávéfőzőt használsz.
2016. márc. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A párod szokjon le a koffeinmentesről, mert úgy sincs sok értelme. Szintén koffeinérzékeny vagyok és én is mindig a koffeinmentessel próbálkoztam, de könnyű belátni, hogy ahelyett egy pohár vizet is ihatok.
2016. márc. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyat nem nagyon tudsz, hogy egyszerre legyen kész. Csak ha instant és egyszerre kevered, vagy két kávéfőző. :) Viszont utolsó nem tudom mi baj a koffeinmentes kávéval. Én legalábbis az ízéért iszom, az pedig van neki. :)
2016. márc. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lefőzöd a koffeinmentest, a te adagodba bedobsz egy-két koffeintablettát
2016. márc. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs vele, de nyilván nincs olyan hatása, mint a kávénak, mivel nincs benne koffein. Ha valaki annyira odavan az ízéért, akkor igya, de minden reggel.......szerintem teljesen felesleges.
2016. márc. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!