Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért lehet Magyarországon...

Miért lehet Magyarországon ennyire kevés (és kevés féle) üvegpalackos ásványvizet kapni, amikor pl. Ausztriában szinte csak olyan van?

Figyelt kérdés
Épp ma hallottam, hogy a PET palack rákkeltő. Nem lehet véletlen, hogy tőlünk nyugatabbra ennyire mellőzik, nálunk meg tele vannak vele az üzletek. Ez is jellemzi a multik hozzáállását a kelet-európai élelmiszerminőséghez, amiről mostanában sokat hallani.

2017. ápr. 5. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
nyugatin sem túl gyakori az üveg. de az igaz, hogy nálunk még sokkal kevesebb az üveges víz- szerintem a multikat páros lábbal kéne kib*szni a p*cs*ba eszünk szerencsi csokit milka helyett ki a f*zt érdekel.
2017. ápr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%
és az is bánt, hogy cenzúráznom kell a szép magyar szavakat, de a márkaneveket NEM ! uargh
2017. ápr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%

Élelmiszer-szennyezések krónikája:

[link]

Leginkább az ólmozott paprika döbbentett meg.

Eddig nem értettem miért vágyok önellátásra mikor nehezebb életmód, voltam önellátó valamikor. Most már kezdem megérteni fura vágyam okát.

2017. ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
31%
Mert Magyarország nem Ausztria.
2017. ápr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!