Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb MAGYAR szénsavas-és mentes ásványvíz? Miért?

Figyelt kérdés
Érdekelne ki milyet szeret, mik a tapasztalatok.

2017. máj. 10. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szénsavasan is és mentesen is a natur aqua a legjobb, azért mert nincs semmi mellékize, a többinek pedig van.

De ez csak az én véleményem, lehet hogy másnak másik fajta jön be jobban.

2017. máj. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Naturaqua, vagy Aquarius.
2017. máj. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Primavera szénsvamentes. Talán ebben a legalacsonyabb a HCO3 a magyar vizek közül, nincs mellékíze, tea készítéshez is használható, ezen felül nitrát<1. Ár/minőség tekintetében szvsz ez a legjobb.


A szénsvas vizeket rühellem, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni :)

2017. máj. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszolónak nagyon kifinomult már-már mutáns ízérzékelése lehet ha a nitrát és hidrogénkarbonát ionokat így megérzi a víz ízében
2017. máj. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4: A HCO3 jól érezhető, szénsavas íz, nem kellemes (nekem), de ennél is problémásabb, hogy - a tapasztalataim alapján - magas HCO3 vízzel nem lehet rendes teát csinálni, ugyanis áztatásnál felpezseg a teteje, picit capuccino fílingje lesz az egésznek, ráadásul a tea sem ázik ki benne megfelelően, egyszóval nem lesz jó, na..

A nitrátot nem érzem, viszont ettől még mérgező, ezért szeretem tudni, milyen mennyiségben van jelen a vízben amit iszom. Az ásványvizek többségén fel sincs tüntetve, gondolom nem véletlenül..

Hát így.

2017. máj. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Trevor. ***** válasza:
100%
Én a Szentkirályit szeretem, van benne bőven szénsav és az íze is jó. Menteset meg utálom, annál még a csapvíz is jobban ízlik.
2017. máj. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#5-nek: ha egy adott ásványvízben annyi nitrát lenne hogy veszélyes lenne az emberre akkor nem engednék forgalmazni.
2017. máj. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyertelmuen a Borszek.
2017. máj. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!