Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Baj ha mostanában nagyon sok...

Baj ha mostanában nagyon sok kólát és pepsit iszok? 18/F

Figyelt kérdés
nem bírom szinte már kóla nélkül

2017. máj. 19. 23:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Azt ne feledd hogy a sok kóla roncsolja a fogzománcot.
2017. máj. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos én is nagyon rászoktam mostanában,pedig más szénsavat nem bírok meginni.


Régebben csak gyümölcslevet ittam.


Érdekes módon a Coca-colát nem szeretem.

2017. máj. 20. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
A peosi is cola
2017. máj. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
90%

Hát nem túl jó az biztos!

. Nagyon sok a kaloria benne

. Roncsolja a fogakat és a csontokat!

2017. máj. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
90%

Az még hagyján, hogy tönkreteszi a fogakat, de a gyomrot is.

Ha nem bírod kóla nélkül, akkor vagy nem pihensz eleget és koffeinnel, illetve cukorral próbálod magad feléleszteni, vagy nem veszel magadhoz elég ételt.

2017. máj. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A kóla rászokáshoz vezethet. Nem hülyéskedek! Én is észrevettem, hogy minden nap kólát akartam inni. Volt hogy ingerlékeny is voltam. Aztán most a diétám miatt leszokóban vagyok, és 3-4 napja nem is nagyon kívánom. Egyébként én se tudok más szénsavasat meginni azon kívül
2017. máj. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem baj.
2017. máj. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Abszolút nem baj. Tudományosan véve a kóla NEM roncsolja sem a fogakat, és pláne nem a gyomrot. Gondolj bele, hogy a nyálad is savas, nem beszélve magáról a gyomorsavról (ami sokkal erősebb a szénsavnál). Ha mégis félted a fogadat, akkor kóla után vízzel öblögess 2-3x, és kész. :) Amúgy a kólát előbb-utóbb el fogod hagyni. Nekem is volt kóla-mániás időszakom, de kinőttem! :)
2017. jún. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Most nézem a többi hozzászólást... nyugi, a csontokkal sem csinál rosszat...


Istenem, az emberek miért dőlnek be a mai "modern" és ostoba "egészséges" táplálkozási tanácsoknak?


Figyelj, mindig azt kell enni/inni, amit a szervezeted kíván, méghozzá mértékkel (azt is csak azért, hogy ne hízz el, ha nem akarsz). Ha kólát akarsz, akkor azt igyál. Ha hagymásbabot ennél, akkor azt egyél, ha teát innál angol módra, akkor hajrá. Ennyi az egész. :D

2017. jún. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Amúgy nem hinném,hogy károsabb,mint más szánsavas üdítő,vagy úgy általában az üdítők.


A gyümölcslevek sem mind egészségesek,tartósítóval tele vannak nyomatva,és hát sok bennük a cukor.

2017. jún. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!