Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hol lehet Magyarországon...

Hol lehet Magyarországon Különleges üdítőket beszerezni? (amiket eddig nem láthattam boltokban sem) Csak Budapest én (ha lehet Kelenföld közelében de nem baj ha messze van )

Figyelt kérdés
British Store kilőve,Kulináris kilőve,Culinara Italia kilőve, ezeket már körbe jártam, Válaszokat köszönöm előre is.

2017. dec. 16. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Neked mi a különleges?


Mert nekem pl. Svájcban élve a túró rudi igencsak az. :D

2017. dec. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy èrtem Magyarországon különleges.
2017. dec. 17. 10:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Metro, Müller, Ázsia Center, Ázsia Bt. Vannak ilyen amerikai, angol édességes boltok, azokban is lehet mindenfélét venni. Tej-Tea-Pékárú Grocery vagy valami ilyesmi a neve a boltnak ott is van sok féle.
2017. dec. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
Müllerben inkább nyugati üdítők, Dubai szupermarketben (VII. Rákóczi út 22.) keleti üdítők. Indiai éttermekben rózsaszirup és nagyon finom mangólé, Okuyama japán étteremben van valami fura fehér japán üdítő (Calpis), illetve tőle nem messze az Aragvi grúz étteremben pedig valamilyen nagyon valószínűtlen műzöld színű tárkonyos szénsavas izé. Az íze is elég bizarr. ( [link] )
2018. jan. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy èrtem fèlig meddig normális áron. Mèg a Kulináris hoz hasonlóak is belefèrnek úgy ahogy.
2018. jan. 10. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!