Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A Starbucks üzletekben csak...

A Starbucks üzletekben csak kávét árulnak?

Figyelt kérdés
2017. dec. 28. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. dec. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


(az ilyen kérdéseket miért nem a gugliba írjátok? első találat...)

2017. dec. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem találtam menüt...

Köszönöm a linket. Valakinek esetleg vannak tapasztalatai, hogy milyen minőségű, vagy hogy milyenek az árak?

2017. dec. 29. 12:43
 4/7 anonim válasza:
100%
Általában jó cuccokat árulnak, de nonszensz az, hogy mennyit elkérnek értük. Múltkor ettem ott egy karamellás sajttortát. A torta egy röpke ezres volt és az, hogy egy hangyafasznyi karamelt ráöntöttek, az 400 forintomba került. Azt hittem agyvérzést kapok. Na nem azért mert nem tehetem meg, hanem azért, mert felháborítónak tartom. A másik a kávé. Egy rendes kávéért 1800 forintot kell otthagyni. Tényleg finom, egy szóval sem mondom, de ez...pofátlanság.
2017. dec. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Múltkor 1200-ért láttam 2 dl narancslevet. Röhejesen sok.
2017. dec. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A Starbucks meg sok franchise dolog csak itthon, meg (Közép-)Kelet-Európában, Kínában olyan érdekes.

Van Mo.-on is sok kisebb kávéház, akár olasz, akár helyi kézműves, ahol hihetetlen jó kávét és desszertet adnak.

2017. dec. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Múltkor voltam Szegeden a Starbucksban, és semmiben nem különbözött a forrócsokijuk egy egyszerű, automatás forrócsokitól.
2018. jan. 7. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!