Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Starbucksos alap zöld átlátszó...

Starbucksos alap zöld átlátszós műanyag termoszról mi a véleményetek? Tartja a hőt?

Figyelt kérdés
Arra a 4500ft-os zöld és homályosan áttetsző termoszra gondolok.:)

2018. jan. 7. 20:40
 1/5 anonim válasza:
79%
Én a lidl-ben vettem 750 forintért termoszt és tök jól tartja a hőt és strapabíró is. Valószínüleg ugyanott készült ahol az általad említett termosz is csak nincs rajta starbucks logó.
2018. jan. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az nagyon jó lehet, viszont én nem lidl-s termoszt szeretnék szülinapi ajándéknak adni.
2018. jan. 8. 08:25
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
én forró dolgokat csak üvegbe, vagy rozsdamentesbe teszek
2018. jan. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Sorry nem tudtam, hogy szülinapra kell. De akkor viszont én gravíroznék bele egy nevet és akkor nem csak egy sima termosz lesz hanem egyedi is lesz valamitől. Fémre és műanyagra simán lehet.


első voltam

2018. jan. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megvettem de megbántam semmi hőt nem tart, ti ne vegyetek ilyet :D
2018. febr. 14. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!