Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért lettem rosszul a kólától?

Miért lettem rosszul a kólától?

Figyelt kérdés

Általános iskolás korom óta nem fogyasztottam kólát, amióta egyszer láttam egy cikket, mennyi cukor van benne.

Most viszont megittam egy pohárral, mert nagyon szomjas voltam (és itt elég fura íze van a víznek, ahol én lakom). Most úgy érzem magam, mintha 3 energitaitalt megittam volna egyszerre, ezalatt pedig nem a felpörgést értem. Kapkodom a levegőt, szédülök és remegek.

Mitől lehet ez?


2018. febr. 13. 03:46
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Hiszti,egy pohártól semmi bajod nem lesz.
2018. febr. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Phoney ***** válasza:

Ha igazán hiszel benne, hogy mérget iszol, akkor a tiszta víztől is lehetsz rosszul...


Mennyi cukor van benne? A cukros verzióban decinként 10 g, míg a 100%-os narancslében például 8 g. Attól is rosszul vagy?

2018. febr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kroa01 válasza:
29%

https://www.youtube.com/watch?v=s8VIrkiI_O0

Így reagáll a gyomorsavra

2018. febr. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!