Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik a legjobb Fuzetea?

Melyik a legjobb Fuzetea?

Figyelt kérdés

2018. márc. 6. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Ízlés kérdése, de elég semmilyen amúgy, csak túl van tolva a marketing.
2018. márc. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tényleg egyik se jó?:((
2018. márc. 6. 21:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kamillás-mangós nagyon bejött, de én nem szeretem az erős ízeket.
2018. márc. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig csak citrom-citromfüvest ittam, az szerintem ugyanolyan ízű, mint a citormos Nestea volt. (Ezért a többinek még nem adtam esélyt.)
2018. márc. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Most, mihez képest?

A legolcsóbb coop-os vagy tescos mű jegesteához képest “jó”, de pl a nesteához képest ami szintén nem volt nagy szám, hát szerintem totál semmi különbség.

Sokféle teát iszom, a prémium minőségű otthon főzöttől kezdve, a drágább márkásabb, és különleges üdítőkön keresztül a kommersz cuccokig.

Nincs bajom ezekkel a mű kész teákkal sem, ezekből is van nagyon durván jó, meg nagyon jó, jó és vacak is.

Nyílván az olcsóbbak nem említhetőek egy lapon az igazi teákkal de mint űdítők nem feltétlen rosszak, sőt, tudnak jók lenni.


Na most ennek fényében mondom, kiábrándítóan semmilyen volt, pedig tök őszintén nem volt semmi elvárásom.

Én eleve előbb kóstoltam és csak később találkoztam a reklámokkal, ami alapján ez most valami hű de nagyon jó.

A csomagolása eleve, mint valami olcsó légfrissítőé :D.

A rosszhoz képest lehet azt mondani, hogy egész jó, de amúgy totál nem érdemes róla beszélni, mert említésre sem méltó.


Engem meglep, hogy a coca cola egy ilyen semmivel nyomul, bár igaz a nestea hasonlóan nulla volt, de annak legalább vállalható volt a csomagolása.

Ellenben az íze :D Pedig emlékszem mikor megjelent még marha finom volt, aztán valahogy pár év alatt kispóroldhatott belőle az alapanyag :D

A jó hír az, hogy innen most, szinte csak fejlődni lehet :D

Remélem ez most így elég alapos válasz volt.

2018. márc. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
51%

Ma kostoltam az eper és aloe vera kombót😍

Zöld tea de nagyon finom

2018. márc. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Wooow 5-ös válaszoló ez igen. Köszike
2018. márc. 9. 19:37
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
undorító mind. bojkottálom is most a teljes coca-cola termékcsaládot... és mivel nem lehet nesteát kapni, ezért lipton iceteat iszok ;)
2018. máj. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!