Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A legfinomabb Earl Grey tea?

Ignis Subdialis kérdése:

A legfinomabb Earl Grey tea?

Figyelt kérdés
Nektek melyik Earl Grey tea ízlik a legjobban?

2018. márc. 7. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A Darjeeling, vagy a Twinings


[link]


[link]

2018. márc. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Valamiért nekem az egyik legolcsóbb (Sir Morton) és a Teekanne ízlik, esetleg a Lipton citromos, de nagyon nem szeretem a Twinings-t, a Tesco finest-et - szerintem nagyon mesterséges ízük van, akárcsak a noname teáknak. Szálasból is van sok fajta, ha van valakinek ötlete, hogy melyik jó, örömmel veszem.
2018. márc. 7. 10:35
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Twinings szalas. A Sir Mortont csak azert szeretem, mert regen nagymamam abbol csinalt mindig teat, vagy nyolc kanal cukorral es neha szeretem en is ugy inni :D De erzem rajta, hogy nem igazi finom tea.
2018. márc. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A Lipton, az olcsóbbakból a Celmar.
2018. márc. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Te azt kérdezted, hogy melyik a legfinomabb EarlGrey tea, nem pedig azt, hogy találják ki, hogy neked melyik ízlik.

Jól írta az 1-es, azoknak 18-20ezerFt kilója, biztos nem aromázott gagyik.

2018. márc. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2018. márc. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is a Sir Morton <3

Valahogy annak az aromája nagyon finom

2018. márc. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az 1,3,4,7 válaszokat.
2018. márc. 15. 21:05
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
Pedig a Sir Morton az egyik leggagyibb. Nem csoda, hogy itthon nincs teakultúra egyáltalán.
2018. ápr. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Kezdetben nálam is a Sir Morton volt a nyerő.


Aztán igyekeztem szintet lépni, következett néhány évig a Twinings (abból is a szálas változat, inkább azokat preferálom).


Pár éve viszont az Auchanban felfedeztem a Tetley teákat, kicsit olcsóbb mint a Twinings, de szerintem legalább ugyanolyan jó. Szerintem ez a legfinomabb és ár/érték arányban is a legjobb.


Illetve néhány hete próbálkoztam a Dilmah teával (az drágább, de zöld teában nálam az a nyerő), viszont eléggé opálos a főzete, elsőre nem igazán jött be.

2018. máj. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!