Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Csak nekem kezd elegem lenni...

Csak nekem kezd elegem lenni a cukormentes üdítők ízéből?

Figyelt kérdés

Lassan mindenből csak azt lehet kapni, de az ízük nagyon pocsék így. Múltkor vettem Nestea-t, hát mondom fúj, akkor látom hogy "cukor-kalória-megminden mentes". Fizetés tea ízével is jártam, alig bírtam leerőszakolni a torkomon.

Pedig nem napi szinten fogyasztok ilyenek dolgokat.


2018. márc. 12. 16:51
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*Fuze tea akart lenni, a fizetés tea
2018. márc. 12. 16:52
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Hát azért bőven vannak még cukros üdítők.

Nekem meg pont, hogy a cukros üdítőkből van elegem, olyan émelyítően édesek, hogy pár kortynál többet nem bírok belőlük inni. Pedig régebben ez nem így volt.

2018. márc. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Ha még mindig iszod, akkor nincs eleged!
2018. márc. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Úgy tűnik, nekem nincs túl kifinomult ízlésem, de én mindkét fajtát megiszom zokszó nélkül :) Szerintem nem olyan szörnyűek, a cukormentes fehérbarackos Nestea-t pl. nagyon szeretem, és az új lime-os Pepsi max (asszem) is jó lett.

Maradj a klasszikusoknál, és jól nézd meg, mit veszel le a polcról, akkor nincs meglepi.

2018. márc. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
En se szeretem es meg a hasam is megy ezektol a csodaktol, ugy hogy duplan megnezem mit veszek
2018. márc. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Én meg sem tudom különböztetni őket. Anyám is teljesen kivan élezve az édesítőre, azthittem hogy csak feltűnési viszketegségből finnyáskodik az édesítőszerre ezért áttöltöttem neki a zero kólát a sima cola üvegébe... Egyből mondta, hogy milyen sz ar íze van a cola sem a régi stb. Ezzel azt akarom mondani, hogy mindenkinek más ízlik mondom én nem is érzem a különbséget ezért inkább a kalóriamenteset veszem annyival is kevesebbet viszek be.
2018. márc. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nem. Ennek az az oka, hogy kb. évente kétszer iszom bármilyen lónyálat, akkor meg tökmindegy, cukros-e vagy édesítős. A víznél nincs jobb.:-)
2018. márc. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Én a cukros üdítőket nem tudom meginni. A teáknál mondjuk nem érzem nagyon a különbséget, de pl egy Coca-Colánál iszonyatosan, egy pohár cukros kólától rosszul vagyok, fogat kell mosnom, mert a számban marad a cukros nyál, a zeró szénsavas üdítőkkel viszont nincs ilyen gond.
2018. márc. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%

Nem szoktam semmilyen üdítőt inni, nekem mind elég undorító ízű.

Az egyetlen, amit nagy ritkán megiszok, az a Pepsi Twist, ezért ma gondoltam kipróbálom az új Pepsi Wild Cherryt, ami ráadásul a doboz szerint kalóriamentes és minden mentes. Ami elég hihetetlen.

Ettől függetlenül az első korty után majdnem visszahánytam, valami rettenetes. Mintha romlott, napon aszalt kólába facsartak volna szintén romlott, nagyszüleink idejéből megmaradt konyakmeggyeket.

Fertelmes.

Inkább igyatok vizet, vagy pálinkát.

2018. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A Pepsi Max és a Fanta zero tetszik. És nemrég volt alkalmam megkóstolni barackos light Fantát, huh, az nagyon-nagyon ízlett. (Európában sajnos nem kapható)
2018. márc. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!