Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hol lehet pl. Budapesten a...

Hol lehet pl. Budapesten a legjobb eséllyel találni Coca Cola Lemont? Valamint ez időszakos vagy állandó üdítő lesz és lesz-e nagyobb kiszerelésben is mint a fél literes?

Figyelt kérdés
Egész iható pl. a sima Limehoz vagy a Cherrys szutyokhoz képest.
2018. márc. 17. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az Ázsia Centerben szoktam látni mindenféle olyan üdítőitalt is, amik szokásos helyeken nem kaphatóak.
2018. márc. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ebben az az érdekes hogy szerintem ez ide szánt termék mert magyarul van minden rajta és pl sima 0.5 literes is hasonló. Mondjuk ha lenne esze a Coca Colának állandó lenne mert a Cherry zéróval sokak szerint nagyon mellélőttek
2018. márc. 17. 13:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Sparban vettem fel litereset par napja, meg a hutoben pihen, nem kostoltam meg. A cherry zero amugy szerintem pl finom, miota van, mindig azt veszem.
2018. márc. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat en a regit jobban szerettem sajnos..:( Meg az az utoiz sem az igazi de orulok hogy neked izlik. Akkor majd szetnezek bar mef Szegeden is felkell lelni a helyeket mert az egyetem bufejeben hallottam eddig rola de ott dragabban adjak mintha importos kola lenne :D
2018. márc. 17. 19:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Behozták hivatalosan így lassan bárhol kapható lesz, a Pepsi válaszul pedig a másik két ízűt hozta be. Természetesen mindegyik cukormentes, mert ugye manapság ez k#rva menő....
2018. márc. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!