Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mindig lehet kapni epres...

Mindig lehet kapni epres frappuccinot a Starbucksban?

Figyelt kérdés
Sosem voltam az a nagy Starbucksba látogató emberke, életemben max ha 3x megfordultam ott, és akkor is mindig ugyanazt kértem (őszintén, nem mertem kísérletezni mert nem egy olcsó mulatság, ha véletlen rossz és aztán kidobtam rá feleslegesen..). Úgy néz ki, egy rég nem látott barátnőmmel elmegyünk holnap, és már előre megnézem a Starbcks oldalát de szerintem nem mindent raknak ki ami a menün van. És régen láttam valakinél egy epres frappuccinot inni, viszont akkor augusztus végefele volt, lehet nyári szezonban kapható csak? Én is szívesen kipróbálnám de nem tudom hogy mindig kapható-e
2018. jún. 2. 18:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy a honlapjukon természetesen nincs fent epres frappuccino.
2018. jún. 2. 18:31
 2/2 anonim válasza:
Igen, mindig lehet kapni és a pontos neve Strawberries and Cream Frappuccino.
2019. jún. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!