Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ittatok már uborkás sprite-ot?...

Ittatok már uborkás sprite-ot? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

#uborka #Sprite #zero #üdítő italság ital új íz
2018. jún. 3. 16:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Jó.
2018. jún. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%

Én véletlenül azt vettem.

El is vittem magammal suliba.Éreztem valami mellékízt,de nem tulajdonítottam neki különösebb figyelmet.

Jönnek a csóró osztálytársak.Isznak.

-Fúj,b.a.zdmeg ez uborkás,de sz.a.r,te ezt hogy bírod meginni?

Nem értettem miről beszélnek.Majd megnéztem a csomagolást.

Vissza akart jönni a huncut.Azért ittam belőle még egy kortyot,és egy gyökérnek lepasszoltam.

Szóval nekem nem jött be.

:D

2018. jún. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%

#2 vagyok.

Én elmondtam a véleményemet róla. Neked még tetszhett attól,viszont ezért ne értékelj le.

A kérdésre válaszoltam,plusz sztorival.

Kössz.

2018. jún. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem csak Én értékeltelek le, hanem előttem már más is, gondolom pont azért amiért Én is ...

Tehát úgy jött le, hogy Te vagy az osztály nagymenője, és a körülötted levők mind csórók meg gyökerek .

Ez viszont nem igazán szimpatikus . Az italról is alkottál véleményt ez igaz, pont ezért most kaptál egy zöld kezet ;)

2018. jún. 4. 19:52
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

A csórót arra értettem,hogy folyton jönnek kaját/italt kérni,legyen ez akármi,és hát eléggé idegesítő.

A gyökeret meg annyira ne gondold komolyan.Inkább úgy fogalmazok,hogy buta vigyorral a képén kivette a kezemből,és egy hajtásra megitta.

Nagyon elegáns,igazad van.

2018. jún. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Fhuu, osztálytársam vett és megkóstoltam.

Nem elég, hogy olyan szaga van mint az uborkasalátának, de még az íze is olyan borzalmas.

2018. jún. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én innék, ha lehetne kapni. De csak a reklámplakátjaival van telecsesszerintve a környék, de a boltokban egyikben sem kapni. És ezt Pesten. Pfff.......
2018. jún. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 naphtha ***** válasza:
92%

Moninnak van uborkás szirupja és nagyon jól lehet vele ízesíteni. Ebből kiindulva kíváncsi is voltam a Sprite-ra

Nem nézek reklámokat, úgyhogy nem tudtam, hogy édesítőszeres. Át is üt az egész üdítőn az a természetellenes "műanyag cukor" íz.

2018. jún. 19. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ízlett. Ha nem lenne az a mű cukor íze, hanem sima cukor lenne benne, akkor még finomabb lenne szerintem.
2018. aug. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

Én mikor ittam kb. nem is annyira éreztem. Inkább az utóíze uborkás, akkor valahogy jobban kijön.


#7 Blahánál Akácfa utca Istambul Kebab vettem kétszer is vagy a Blaha Corvin Sparba is láttam.

2018. aug. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!