Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Lenne egy kérdésem hozzátok....

Lenne egy kérdésem hozzátok. Az egyik osztálytársam azt állítja, hogy hány a víztő. Ezért csak cukros italokat iszik. Szerintetek lehet hányni a víztől?

Figyelt kérdés
2018. jún. 4. 15:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
46%

Én is sokáig csak üdítőket ittam, leginkább kólát, és amikor időnként csak víz volt elérhető és úgy döntöttem, hogy megkóstolom, akkor én is úgy éreztem mintha valamilyen udorító dolgot innék.


Szóval megértem és még el is hiszem ha így érez.


(Ma már lényegesebben kevesebb üdítőt iszom és rászoktam a buborékos vízra. Már hidegen rátudok fanyarodni a sima vízra, de melegen vagy szobahőmérsékleten még most sem nagyon tudom meginni)

2018. jún. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!