Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ha most megiszom egy energiait...

Ha most megiszom egy energiaitalt éjfél körül fogok tudni aludni?

Figyelt kérdés
Fáradt vagyok, ébernek kéne lennem, hogy tudjak tanulni, de jó lenne, ha éjfél körül viszont már el tudnék aludni.
2018. jún. 17. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a par tiz mg addigra tizszer kiurul ha egyaltalan megerzed. En pl 250-300 alatt meg se erzem.
2018. jún. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg, milyen gyakorisaggal fogyasztasz energiaitalt. Napi kettot iszom, valoszonuleg en meg sem ereznem, ha te harom honappal ezelott ittal utoljara, lehet holnap reggelig sem alszol majd.
2018. jún. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Erősen egyéni is. Én ugyan nem próbáltam még energiaital után aludni, csak kávé után, az prímán megy, gondolom, energiaitallal is hasonló, bár az picit élénkít, de annyit nem tud, hogy ne aludjak el, ha ideje van és akarok.


Úgyhogy mások tapasztalatai neked nem sokat segítenek.


Fáradtan, tanulás után engem inkább a tanulás tartana ébren, iszonyú, ha rengeteg infót a fejembe pakolok alvás előtt s még kicsit izgulok is... De jó esetben a testi-szellemi fáradtság megtenné a magáét. Vannak alvást segítő dolgok is, nekem megfelelő zene s esetleg pici olvasás, hogy ne a tanulás járjon a fejemben. Akkor alszom.

2018. jún. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!