Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hogyan isszátok a kávét?...

Hogyan isszátok a kávét? Illetve milyen kávéport hazsnáltok? Napi hány kávé fogyasztotok?

Figyelt kérdés

Cukorral? Kávékrémesítővel? Kávétejszínnel? Aromával? Feketés? Csokoládéval? Vagy mással?


Tchibo? Nescafe? Jacobs? vagy más? :)


Esetleg valaki, aki a Cafe+Co kávéporhoz hozzájutott? Ha akad, hol szerezte?


Előre is köszönöm a válaszaitokat!



2018. júl. 23. 13:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
75%
Én a rendes főzött kávét (segafredo) egy kevés cukorral, és tejszínhabbal, azon pedig fahéjjal. A kapszulás kávét is kevés cukor, meg néha egy kis tej, vagy kávétejszín.
2018. júl. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
88%

Kávégépünk van, ami frissen őröl, a kávén nem spórolunk.

Naponta átlagban 2őt iszok, cukor nélkül, tejjel, vagy tejszínhabbal.


Férjem ha otthon van egész nap, akkor 3at, nádcukorral, tejporral.

2018. júl. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
69%
Cremesso kapszulas kavefozonk van. Ker cukorral iszom csak, tejfeherje allergiam van szoval nem tehetek bele semmi ilyesmit, max novenyi tejet vagy tejszint neha, de megmondom oszinten, hogy inkabb akkor magaban... kaveval a legtobb borzalmas:D
2018. júl. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
59%
Nespresso kapszulás kávét iszom,általában napi kettőt de ha elhúzódik a munkám van,hogy hármat is.Az íz mindig különböző,amit éppen megkivanok,tartunk itthon a kedvenc ízeinkből.Barnacukorral,mézzel,és csokival szoktam ízesiteni függ a kávétól is.
2018. júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
59%
Őrölt kávéból főzök kávéfőzővel 10 csészét egyszerre. 30%-os tejszinnel iszom. A párom mézet is tesz bele.
2018. júl. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
83%
Csak eszpresszót vagy dupla eszpresszót iszom, azt is csak feketén, olyan kávégépből, ami frissen őröl (napi 2 vagy 3 maximum). Kempingezéskor meg viszem a kotyogóst :) Őrölt kávénál nincs megszokott márkám, szeretek újakat kipróbálni. Legutóbb nagyon kellemes meglepetés volt a "Tesco finest" hondurasi ill. kolumbiai kávéja. Külföldön élek, itt elég jók a Tesco saját márkás deluxe termékei, de az Aldiban is vennem már nagyon finom etióp kávét.
2018. júl. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
70%

Őrlős automata géppel, napi hármat, Morettinoból. Két üres ristretto, és egy americano.


Egy igazán jókávét nem kell édesíteni, csokikázni, fahéjazgatni,stb. Annak fantasztikus íze van eleve,csak elrontani lehet.


Ezeket a fehérítőporokat soha nem veszem.

2018. júl. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
77%
Én csak tejeskávét iszok, azt se régóta, nem voltam soha nagy kávés, de ezt egyszer megkívántam, azóta iszok naponta, két naponta. Instant kávét iszok, most épp Nescafe van itthon. Kevés cukorral.
2018. júl. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Én főzött kávét iszok. Egy nagy bögre (kb 3 decis) 2\3 kávé 1\3 tej. Kis édesítővel (régen cukorral).

Minden reggel iszok egyet, hogy felébredjek. Néha melóban is szoktam csinálni egyet ha nehezebb napom van illetve néha este is elcsúszik egy. Nagyon szeretem :)

2018. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
59%
Espresso, tejjel, vagy tejszínnel. De én csak hidegen iszom meg, cukor nélkül. Képes vagyok előtte nap lefőzni, ez így megy évek óta. :) Még langyosan se szeretem. Pedig régen forrón ittam.
2018. júl. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!