Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mi bajom lehet 4 energia italtól?

Mi bajom lehet 4 energia italtól?

Figyelt kérdés
2018. aug. 1. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem nem szokott lenni semmi bajom, de neked lehet, hogy sokkal jobban fogja pumpálni a szívedet a kelleténél.
2018. aug. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ.

Engem a magas vérnyomásommal valszeg elvinne a mentő.

Régen semmi bajom sem volt ennyitől.

De amúgy iszonyat káros az energiaital, jobb kerülni.

2018. aug. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
én napi 2-t iszok, de mellé 4 kávét is
2018. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Ne igyad, szokj le róla, káros

csak bajod lesz tőle

2018. aug. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Szédülhetsz tőle és érezheted hogy gyoesabban ver a szíved.
2018. aug. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi bajod? Úgy fogsz pörögni, hogy két maratont lebírnál futni és ne alszol két napig:D

Én egytől is egész nap aktív vagyok és este csak későn tudok elaludni, reggel meg ezzel indítok:D

2018. aug. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy idő után lankadt lesz a fa..rhát.
2018. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Trevor. ***** válasza:
100%

Feltételezem, hogy egymás után akarod meginni és 4db 250ml-es dobozról van szó (32mg/100ml koffeintartalommal). Megterheled a szervezeted a cukor és egyéb, szintetikus összetevők lebontásával, a gyorsan és nagy mennyiségben bevitt koffein pedig okozhat negatív tüneteket (fejfájás, idegesség), gyorsítja az anyagcserét és ha nem fogyasztasz rendszeresen nagyobb mennyiségben koffeint, akkor elég szépen felpörögsz. Bajod nem lesz, hacsak nem rendszeresen csinálod.


Volt, hogy megittam több energiaitalt egyszerre és az alkoholhoz hasonlóan jókedvem lett és sokat beszéltem, fura volt :D.

2018. aug. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Meton ***** válasza:
100%
Rendesen terheli a májat, a 4 energiaital már bőven veszélyes lehet. Valószínűleg fiatalon fogsz meghalni. Inkább kávét vagy teát igyál.
2018. aug. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyszer megittam 5öt buliban + cigi, pia

Megmértem a pulzusom mikor kicsit nyugiban voltam...160 volt. Éreztem hogy majd kiugrik a szívem. 1-nél max 2-nél többet semmiképp se igyál.

2019. febr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!