Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért nem adták 18 év alatt a...

Miért nem adták 18 év alatt a Hell energiaitalt a Goods Marketben?

Figyelt kérdés

2018. szept. 10. 15:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
Még 18 felett is kár adni.
2018. szept. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Igazából a Fogyasztóvédelmi törvény nem tiltja. Azért remélem egyszer majd törvénybe is iktatják, úgy, ahogy az alkoholt, és a cigit is, hogy nem adható el 18 éven aluli személynek.
2018. szept. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 jani273 ***** válasza:
24%

Mert az energia ital mereg. Sok fiatal nem tudja es nem tudnak normalisan hatarozni mikor jol erzik magukat igy inkabb nem adjak nekik.

Sok szaz ezren meghalnak tolle minden evben vilagszerte

2018. szept. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
62%
Jesszusom mennyi agysebész van itt! Senkit se zavarjon, hogy az energiaitalok többségében nincs taurion mert Magyarországon kivonják belőle és más anyagokkal helyetesítik, ezért nincs meg az a hatása mint külföldön.Továbbá mi nem halálos? A viztől is meghalhatsz ha olyat iszol ami tele van baktériummal...Mellesleg nagy dózisban minden káros.Még az alkohol is.. (logika emberek!)Egyébként hely függő hogy hol nem adnak energia italt 18 alatt. Tesco/Spar vagy akár egy mezei kis-boltból simán oda adják.
2018. szept. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
32%
Mert olyan anyagot tartalmaz ami olyasmi mint a koffein és az nem használ a fiataloknak.Elvégre kávét sem iszik egy gyerek...
2018. szept. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
87%

Hát egy Hell energiaital éppen itt van előttem és nem tartalmaz sem tartósítószert sem taurint.


Víz/cukor/koffeinből áll csak. Valszeg a koffein miatt nem lehet 18 év alattinak adni. Egyébként a Hell szerintem egy minőségi energiaital és nincs tele midnenféle sz@rral. Vannak vitaminos változatok is :) Én nagyon szeretem :)

2018. szept. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
27%

#5

16 éves vagyok, de kávézok.

#6

Teljesen egyetértek, nekem is a Hell kedvencem.

2018. szept. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Batisz Ildikó válasza:
Én ritkán Bombát iszok, egyébként én is kávézok 16 éves korom óta, akkor kezdtem el dolgozni. Nem kell túlzásba vinni, ennyi.
2018. szept. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nekem is a hell a kedvencem, de én csak akkor iszok ha fáradt vagyok suli után
2018. szept. 16. 20:16
 10/15 anonim ***** válasza:
48%

"Senkit se zavarjon, hogy az energiaitalok többségében nincs taurion mert Magyarországon kivonják belőle és más anyagokkal helyetesítik, ezért nincs meg az a hatása mint külföldön."


És ugye azt is tudod, miért nincs benne taurin? Nos, azért, mert amikor bevezették a chips adót, akkor ez után is fizetni kellett volna, és inkább kivonták belőle, minthogy fizessenek. Na ezért nincs, benne, nem azért, hogy a te egészségedet védjék, cukorfalat.

2018. szept. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!