Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mivel tud többet a RedBull...

Mivel tud többet a RedBull energiaital a többitől?

Figyelt kérdés
Valami miatt csak indokolt az hogy kb kétszer annyiba kerül ugyanaz a kiszerelés mint a többi (iható) energiaital (Burn, Hell, (tehát itt most nem a szürke műanyagflakonos, 130ft/l árú felmosólékre gondolok)), nem hinném hogy csak a reklám és a név dob annyit az árán...

2018. szept. 25. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig így van, a márkát fizeted meg, ha megnézed az összetételét, nem különbözik a többitől.
2018. szept. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmivel. És nem csak az összetétele, de az íze sem különlegesebb, mint a többi energiaitalé.

A Red Bull ott volt az első energiaitalok között, és a rengeteg reklámmal és szponzorizációval eléggé beírta magát a történelembe, és kb. ugyanúgy tekintenek rá, mint a kólák esetében a Coca Colára, tehát hogy ez az igazi, tökéletes energiaital. És ezzel a hírnévvel és történelemmel a háta mögött könnyen eltudják adni 2x-es áron, mivel kb. státuszszimbólum.

2018. szept. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Marketinggel.
2018. szept. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak a marketingje jobb, de ízre nekem pl. az Adrenalin a kedvencem, a kivit és a mangót nagyon jól eltalálták.
2018. szept. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Csak a marketingje jobb, plusz ő volt az "első", és már megjelenése előtt sokkal agyon reklámozták, akkora összegeket nyomtak bele a marketingbe, hogy az emberek mindenhol keresni kezdték még a tényleges piacra dobás előtt, aztán minden boltos úgy érezte, hogy kell hogy kapható legyen nála is, és ezzel a marketing bombával óriásit robbantott, és azóta is hatalmas összegeket költ el marketingre a cég. Kvázi marketing történeti alap sztori a Red Bull villámgyors brand építési sikere.
2018. szept. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig semmi más nem dob az árán. Minimálisan lehet más az íze mint a többinek (egyszer ittam csak, mikor kínáltak vele), de ezt maximum az összetevők minimálisan eltérő aránya okozza.
2018. szept. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
érdemes megemlíteni hogy régen a Bomba is magasabb árú volt, valamiért lealacsonyodott mégis napjainkra. volt egy időszak mikor boldog-boldogtalan energiaitalt gyártott, még jóval a mindenféle ízesítettek előtt a taurinos időszakban, ledarálták a Red Bullt, valamiért mégis megteheti (valószínűleg már azelőtt nagyon megszedték magukat mielőtt a konkurenciák megjelentek) hogy megteheti hogy máig drágán tartja, kihasználva a helyzetet hogy elsők voltak
2018. szept. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az adrenalint szoktam inni, néha becsúszik egy hell vagy Rossi Monster. De a redbull más. Ha abból iszok érzem ahogy szaporodik a szívverésem
2018. okt. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb az íze, mint a többinek. Persze a márkanév és a reklám tesz hozzá a legtöbbet de azért amikor néha néha iszom egyet akkor érzem a különbséget. Heti 2-3 dobozzal iszom energiaitalt, leginkább Monstert, talán 2 havonta csúszik be egy Red Bull pl ha akciós. Ettől még nekem nem éri meg annyival többet fizetni érte, de azt se mondanám hogy tök ugyanaz mint a többi.
2018. okt. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!