Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik a "legegészségesebb"...

Melyik a "legegészségesebb" energiaital?

Figyelt kérdés
A napokban eléggé rászoktam az energiaitalra, de nem szeretném teljesen tönkretenni a vesémet. Melyik energiaitalt érdemes fogyasztani, ami kevésbé káros és milyen mértékben? 18/L

2018. okt. 25. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Szokjál le inkább.
2018. okt. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%

Egyik sem!

Inkább igyál kávét.

2018. okt. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%

Koliba gyakran napi 4 energia italt megittam.

Vizsga időbe lement egy nap 6 is, ha nem több. A vesémnek kutya baja. Ez se sokkal ártalmasabb mint pl a kóla.



Az viszont tényleg nem hülyeség, hogy a kávé vagy pár tea jobb lenne.

2018. okt. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

hát 2 nap alatt nem leszel függő.

Szerintem inkább csak szereted az ízét, veszel tutti fruttis rágót és kész.

2018. okt. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#3 - Megkérdezhetem, hogy te milyeneket fogyasztottál? Hell, Bomba stb.

#4 - Nem két napja iszom mindennap. :D

És iszok kávét is, előzőeknek. :)

2018. okt. 25. 18:56
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
Mintha azt akarnád tudni, melyik a legbecsületesebb tolvaj...
2018. okt. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Éééés ennek mi köze van a kérdéshez? Én egy tanácsot szeretnék kapni az energiaitalok szempontjából, hogy melyik a "kevésbé" káros fajta, nem pedig hasonlatokat készíteni. :)
2018. okt. 25. 19:23
 8/14 anonim válasza:
36%

"Kevésbé káros" :D


Zöld Tea. Örülök, hogy segíthettem.

2018. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

Én a Rockstar Energy-nél dolgoztam,többek között én csináltam magát az energiaitalt,én mértem ki az összetevőket,adtam a batch-hez stb,stb.

Tudom miből van,ezért soha nem ittam egy kortyot sem..viszont mindig hozhattam el 1-2 zsugorral,haveromnak ízlett,mindig mondta hogy ez a guava ízű kµrva finom,mígnem megivott 6-ot egy délután és elindult az orrából a vér..Hogy attól-e nem tudom,de hogy nincs ilyen higy egészséges,vagy legegészségesebb energiaital,az tuti.

2018. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
13%

9,

Egyik ismerősöm ilyen zöldség feldolgozós gyárba dolgozott, hogy melyiknél nem tudom már, ha akarnám ki tudnám keresni, de anyira nem érdekel. Mondott egyszer egy olyat, hogy valami hiba következtében, rengeteg menyiségő feldolgozott kukorica és sárgarépa darab került a földre (emberi hiba miatt) és szépen hoztak lapátot seprüt és a retkes földről felszedték. Mondta, hogy ő attól a cégtől nem vesz inkább semmit. De mi a garancia, hogy más cégnél ilyen nincs??

Másik téma, egyik rokonom csire üzemnél dolgozik (nem épp alacsony beosztásba) ő meg megint látja, mi hogyan készül, a keltetőbe is mi hogy zajlik, milyen csirkék vannak. Ő meg azt mondja, hogy nem akarja elmondani, hogy mi hogy zajlik ott náluk, mert többet nem ennénk onnan olyan húst. Persze azt elmondta, hogy 2 fejű 3 lábú csírkén már meg se lepődnek.

A coca cola megint ugyan az állítólag, hogy az alkalmazottak nem innák semmi pénzért, még is jó az azok többségének akik itt szidják az energia italokat.


Ha minden ipar ilyen akkor most mért kell minden áron egyet szidni enyire??

2018. okt. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!