Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Teaivók! A Pickwik milyen...

Teaivók! A Pickwik milyen minőségű tea?

Figyelt kérdés

Nekem mostanában megint előjött a teázós énem, főleg a zöld tea játszik.


Azért kérdezem, hogy szerintetek milyen minőségű, mert olvastam hogy elvileg tömegcucc és aroma.


Mi a véleményetek, illetve milyen (zöld) teát ajánlanátok?



#tea #pickwik
2018. nov. 13. 00:40
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Elvileg a filteres tea az a legalja a teáknak. Azt teszik bele, ami porrá lesz a szálas tea készítésekor, ami kihullik belőle.

Kimérve vegyél ún. szálas teafüvet, ne filterest.

Meg ugye a forró víz részben a zacskót is beleoldja...

2018. nov. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Én ha tehetem szálas teákat készítek magamnak. Viszont a múltkor valahol megkínáltak pickwick uborkás zöldteával. Kellemes íze volt.
2018. nov. 13. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
A Pickwick nem "egy tea", hanem egy komplett cég, aki gyárt több ezer féle teát a minőség teljes skáláján.
2018. nov. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
76%
Szerintem a Lipton sokkal finomabb, egyik Pickwick sem ízlett.
2018. nov. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha zöld teát szeretnél a szálasat vedd. Ha tea kereskedésben veszed, ott mérik ki Neked (meg is lehet szimatolni:)
2018. nov. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem szeretem. Lipton, Twinings, English thee shop vagy Taylors of Harrogate, bár ez utóbbit nem tudom higy Magyarországon kaphato e
2018. nov. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Én nem szeretem a Pikwick teát.

Teekanne vagy Saga teát veszek. De inkább az előbbi.

2018. nov. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
77%
Szerintem se tul jo marka. En nagyon szeretem a Saga teakat kulonosen a meggyeset. Probald ki:)
2018. nov. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!