Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mit szoktatok inni a mindennap...

Mit szoktatok inni a mindennapokban?

Figyelt kérdés

Most így feltűnt, hogy elég sokat iszom ugyan azt a típusú innivalót, szóval nincs nagy változatosság. Többnyire teát, vizet, vagy szörpöt/limonádét, néha gyümölcslevet, ritkán kávét és kakaót iszom. Főleg szénszavas üdítőitalokat a mindennapokban nem szoktam inni, alkoholos dolgokat se, turmixokat rühellem.

Ezeken kívül milyen típusú innivalót ismertek még?


2018. nov. 21. 22:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vizet,spirteot az alacsony cukortartalma miatt, feherjeturmixot, zero colat
2018. nov. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem kell változatosság, bár nálam enyhén azért van. Tea, kávé, víz, néha még szóda is. A kávét kivéve általában üresen. Kakaó nagyritkán, de én kávés vagyok, most is kávézom, csak most üresen.


Nem ismerek sokféle rendes házi innivalót, az a helyzet... Vannak a különféle limonádék (mentás, bodzás, gyümölcsös, sima), különféle összetételű gyümölcsturmixok, zöldturmixok, zöldségturmixok (a zöldturmix is lehet zöldségturmix, de általában zöld levél és gyümölcs), házilag centrifugált gyümölcs- és zöldséglevek, növényi tejek...

Aztán pedig jönnek az inkább étel, mint ital típusú víz alapú cuccok, mint a levesek (van belőle nyers is, az tulajdonképpen ízesített zöldséglé zsírral) vagy a tojástej. Ez utóbbit évekig naponta ittam, hol édesen, hol paradicsomosan, hol kávéban...

2018. nov. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Napközben vizet, reggel kávét, este teát, edzés után kreatinturmixot, néha gyümölcslevet, búzasört.
2018. nov. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Miért kellene változatossag ebben?

En fekete teát, vizet. Nem mindennep, de tejet is. Néha gyümölcslét és gyümölcsteát is. Üdítőket nem szeretem.

2018. nov. 22. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Fekete teát, olong teát, rooibos teát, vizet.
2018. nov. 22. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
teát, kávét, vizet, paradicosmlevet
2018. nov. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Naponta 2 kávét megiszok, továbbá reggelihez és tízóraihoz is zöldteát. Délután, ha még van kedvem, és valami édességre vágynék, de inkább kihagynám a 600 kcal-os sütiket, roibos teát vagy gyümölcsteát iszok. Utána már csak vizet, vagy néha szoktam venni uborkás Sprite-ot, és azt elszopogatom 1-2 este.
2018. nov. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szénsavas ásványvíz (mindegy, milyen), gyümölcsteák, sör, pálinka.
2018. nov. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szénsavmentes vizet, teát (mindenfélét, fekete, zöld, rooibos, gyümölcs, gyógynövény), tejeskávét, 100%-os gyümölcslevet.
2018. nov. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

kotyogós kávét tejjel. A kávé változó, még keresem a számomra a legjobbat. Meg ásványvízet. Ezek mindennaposak.


Télen teát, háromfélét: barackos, gyümölcskeverékes, fekete - cukorral, citrommal és nagy ritkánt zöldet is.


Havonta egyszer-kétszer becsúszik:

Mokate forró csoki, Dr. Oetker Choco-Choco forró csoki klasszikus/mézeskalácsos, Dr. Oetker Desszert-Öntet (csokis) forró csoki, nescafe 3in1 klasszikus,

Vitatigris gyümölcspüré, Dizzy almalé, azegyiklegolcsóbbnoname málna szörp, Sió barack/szőlő/alma/körte, ivójoghurt, topjoy sárkánygyümölcsös/körtés, kis dobozos citromos Lipton ice tea, Bio répalé (DM-es), céklalé valalami más gyümölccsel vegyítve, Enjoy smoothie, citromlé + ásványvíz, ... Ennyi jutott eszembe. Nem konkrét ital, de én a levest szeretem bögrébe kiszedni, kikanalazni belőle a zöldségeket, aztán a maradékkal leülni a dolgom elé/mellé és közben kortyolgatni a meleg levest.


Vendégségben elfogadom: kávé, tea, ásványvíz, multivitamin, kóla, bodzaszörp, gyümölcslé.


Ha a gyümölcslevet szereted, akkor lehet érdemes lenne azokkal próbálkozni, mondjuk otthon összemixelni néhány szimpatikus zöldséget, gyümölcsöt. A neten remek receptek vannak. Esetleg még különböző teákkal lehetne kísérletezni, hidegen-melegen.

2018. nov. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!