Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hol lehetne megkóstolni egy...

Hol lehetne megkóstolni egy Handpressoval, egy Staressoval, és egy Wacaco Nanopressoval készített kávét?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy hordozható kávékészítőt, és ez a három a legszimpatikusabb közülük. Viszont még sosem kóstoltam ezekkel készült kávét, így nem tudom azt sem, hogy melyik ízlene a legjobban nekem - így nehéz dönteni. Hol lehetne ízre összehasonlítani őket?
2018. dec. 3. 23:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Tök jó, hogy én csak olyat tudok kérdezni, amire soha senki sem válaszol... :/
2018. dec. 4. 20:28
 2/2 anonim válasza:

Sehol! Szia! Azóta már biztos vettél egyet, ezek olyan újak még, hogy egyszerűen nem merik kipróbálni. Ezeket nem lehet megkóstólni...Normálisan kell gondolkodni...


"Szeretnék venni egy hordozható kávékészítőt, és ez a három a legszimpatikusabb közülük"


Van ezektől több is? :D


Egyértelműen a Handpresso a legjobb 16 bar nyomas mar a videón láttama kávé színéből, hogy eza nyerő...Figyelj vidéken egy határ meletti telephelyen avgyok telepőr a semmi közepén. Áram, tv net ugyan van, de kolégám energiaitalt, még a másik nescafe-t iszikk.Én kávézom. Vettem egy handpressot megérte az árát+túráknál is jól hazsnálható. Legjobb, hogy amit otthon darálok kávét azt hozom a melohelyre és azt iszom :D

2020. febr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!