Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ha ecetet iszok magaban attol...

Ha ecetet iszok magaban attol ugy nem lesz bajom?

Figyelt kérdés
Fogadtunk egy baratommal es vesztettem es meg kellett innom egy kis kupica ecetet... ettol ugye nem lesz bajom?

2018. dec. 19. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem ,nyugi sok ecetett ittam már
2018. dec. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Annyi, hogy ne moss fogat közvetlen utána. Öblítsd ki a szád vízzel, és csak fél-egy óra múlva moss fogat. A sav felpuhítja a fogzománcot, és ledörzsölheted, ha most állsz neki fogat mosni.


A torkodat irritálhatja az ecet, de azt már éreznéd. Semmi bajod nem lesz tőle, csak kellemetlen, köhögési roham törhet rád stb. De maradandó bajod nem lesz.

2018. dec. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Hülye fogadásokat nem kell betartani. Mi ennek az értelme? Haszna senkinek nem lesz belőle, neked meg rossz. Ha a barátod tiszteletét ezáltal elveszted, egy csöppet se kár érte.
2018. dec. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem vesztem el a bizalmat csak vicces volt😂
2018. dec. 19. 22:35
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem lesz bajod, sőt.

[link]

2018. dec. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyet? 5%os almaecettől semmi. De pl a 20%os koncentrátum már kellemetlen lehet.
2018. dec. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A cikkben almaecetről és borecetről van szó, egyik 6, másik 4 %-os, ellentétben az ún. ételecettel, amiből az enyhébb is 10%-os, a töményebb pedig 20. És az egészségesnek mondott mennyiség is csak kb 1/3-a a kupicának.
2018. dec. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak almaecet,ugyhogy ezek szerint semmi se lehet belole. De elegge megdobbentem hogy mennyire rossz. Jobban egette a szam mintha valami tomeny piat ittam volna😂
2018. dec. 19. 23:24
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyéni, azért van, aki ettől igen rosszul lenne. Én jól bírom az ecetet, de amikor töményebbet ittam, az nem volt jó a gyomromnak. Almaecetből egy kupica nekem annyira laza, hogy fogadás nélkül bármikor meginnám. Miért ne? Állítólag még haszna is van.

Bár ha már választhatok, inkább egy halom mustárt eszem magában, az finomabb és tartalmasabbnak tűnő :D

2018. dec. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az almaecet kimondottan jó a gyomornak valamint megszüntetni a csuklást. Én ha csuklok, mindig bele kortyolok és már el is múlt. Gargalizálásra is ajánlott, fertőtleníti a szájat, eltüntetni a lepedéket a nyelvről. Szóval ennél rosszabb tétetek ne legyen :-)
2018. dec. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!