Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Budapesten hol lehet venni...

Budapesten hol lehet venni jó, szálas zöld teát?

Figyelt kérdés
Ahol lehetőleg azért nem is rettentő drága.

2018. dec. 24. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Darlington teabolt.
2018. dec. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ázsia Bt
2018. dec. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Nem tudom az árukat, de a jó teának meg kell fizetni az árát. Zhao Zhou, Levél teaház, Demmers, 1000Tea, Dilmah (ez talán a legolcsóbb)
2018. dec. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a szálas teákat mindig a Müllerben veszem (bár ez nem tudom mennyire minőségi a többihez képest, egyelőre ezt engedhetem meg magamnak :s ...)
2018. dec. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, csekkolom őket, mentek a zöld kezek :)

Olyasmi jutott eszembe még, hogy esetleg tudtok még olyan helyet, ahol lehet venni kimérősen is? Pl. indiai/kínai boltok, ahol van ilyen szekció talán?

2018. dec. 24. 21:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A Darlingtonban például lehet (az Alleeban legalábbsi biztosan), de 100 g a legkisebb egység.
2018. dec. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a Levél teaházban veszem, kimérősen. Karácsonyra vettem kóstolót: 10-10 grammos mennyiségeket több teából is, a kínai teázási módszert követve még ennyiből is kijön több teázásra való... Az üzletvezető - Tamás - nagyon ért a teákhoz, meg ahhoz, amit kínál, szerintem élmény vásárolni is tőle, olyan mint egy borász, csak teász. :) Mindegyikről elmondja, hogy milyen tea, milyen zamata van stb. Korábban én is a Müllerben vettem teát, de ég és föld a különbség, a Mülleres a zacskóban általában már apró darabokra van törve, a teaházakban elérhető teafüvekben meg jó esetben még egész levelek, rügyek vannak. Az egyetlen bibi - de ez az összes kínaira igaz, bárhol veszed - hogy az óriási kínai légszennyezettség miatt még a bio teafüvek is szennyezettek.
2018. dec. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hú de jól hangzanak! Nagyon szépen köszönöm!! :)
2018. dec. 26. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!