Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Érdemes bolti, sűrítményből...

Érdemes bolti, sűrítményből készült paradicsomlevet venni?

Figyelt kérdés

Sok helyütt olvastam már a paradicsomlé jótékony hatásairól, különböző orvosok ajánlása szerint érdemes lehet meginni minden nap legalább 2 dl-t, mert pl. segíthet a fogyásban, méregtelenít, javítja a bélműködést, erősíti az immunrendszert.

Ez érvényes a boltban kapható készítményekre is?

Én ma a Pennyben kapható 100%-os Purissima paradicsomlevet vettem meg, ízre nagyon finom. Kérdés, hogy értékes tápanyagnak számít -e.


2019. jan. 11. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

"különböző orvosok ajánlása szerint érdemes lehet meginni minden nap legalább 2 dl-t, mert pl. segíthet a fogyásban, méregtelenít"


Orvostól biztos nem olvastál olyat, hogy valamilyen étel méregtelenít, mivel a méregtelenítés egy áltudományos humbug.

2019. jan. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

nincs olyan, hogy méregtelenítés, ezt minden igazi orvos (a.k.a. nem természetgyógyász, hanem olyan orvosi egyetemet végzett fajta) tudja.


paradicsomból készült ételek fogyasztása pedig a magas likopintartalom miatt ajánlott (minél feldolgozottabb, annál több likopin van benne, mert koncentrálódik)

2019. jan. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
Érdemes.
2019. jan. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!