Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért nem lehet (! ) alkoholme...

Miért nem lehet (! ) alkoholmentes pezsgőt venni 18 év alatt?

Figyelt kérdés
Édesanyám leküldött a boltba, hogy vegyek alkoholmentes pezsgőt, mert ma van édesapám szülinapja. És amikor meg akartam venni nem akarták odaadni, mert hogy még nem vagyok 18. Tudtommal Alkoholmentes italt lehet venni 18 alatt.
2019. jan. 21. 19:48
 1/5 anonim válasza:
77%
Boltszabályzat függő, van ahol ízazonosság miatt nem adnak ki alkoholmentes italt.
2019. jan. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Mert nem vették észre, hogy alkoholmentes, te pedig kis buta voltál és nem mondtad meg.


A Törley alkoholmentes például az üvegéről nem ismerhető fel.

2019. jan. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
80%
Jó sz*r boltba lehettél :D Nálunk a 13 éves keményfiúknak kiadják a kisboltokban. Kell a pénz a vállalkozóknak, hülye lenne nem oda adni nekik.
2019. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 De, többször is mondtam neki hogy alkoholmentes de azt mondtak hogy nem szabad nekem eladniuk..
2019. jan. 22. 17:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Ő az állását kockázatja. Bizonytalan. Nem akar éhenhalni. Neki ebből van kenyere.


Tévedett. Mindenkivel megesik.

Anyud is lemehet a boltba, ha tud járni.

2019. márc. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!