Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik a kedvenc teátok,...

Melyik a kedvenc teátok, melyik üzletekben és kb mennyiért lehet kapni?

Figyelt kérdés
Egy ideje már jó formán csak teát iszok itthon és ki szeretnék próbálni újakat.
2019. jan. 31. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Taylors of Harrogate fémdobozos Earl Grey szálas tea. 6 euro körül van, itt nálunk a Holland Barrettben lehet kapni. Magyarorszagon nem tudom kapható e
2019. jan. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretem a Tess teákat (pleasure a kedvenc) egy ideje nem vettem már, de a sparban szoktam.

Pickwick válogatásból a sárgadinnye-mangó-cseresznye-trópusi 350-400 körül van, tesco-spar stb helyeken

Ha különlegesebbet innál, akkor majd még írok.

2019. jan. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Átalában szálas zöld teákat szoktam venni teás boltokban. Van mindenféle ízesítésű, a klasszikusok (jázmin, pirított rizses), meg fantázia teák is, rózsaszirommal, aszalt gyümölcsökkel stb.

Olyan 1500-200 Ft körül van 10 dkg tea ára, ami soknak tűnhet, de egy adagból több főzet is készíthető, így ugyanott van az ára, mintha bolti filteres hulladékot vettem volna.

2019. jan. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

Marokkói reggeli -fodormenta keleti fűszerekkel. (Spar 350 ft)


Bercoff Klember Gyömbértea limemal (Passz, én a Herbaházból veszem, de nagyon régen még Teszkóban is lehetett venni kb. 800 ft)

2019. jan. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az, ezt a marokkóit próbáltam, vagy legalábbis hasonlót. Valami iszonyat, olyan mint a fahéjjal kevert mentolos fogkrem
2019. jan. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!