Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Tudtok ajánlani jó minőségű...

Tudtok ajánlani jó minőségű kulacsot, amelyben szénsavas folyadékot is lehet tárolni?

Figyelt kérdés
Legalább BPA mentes műanyagból kellene, hogy legyen, és persze tartsa is a szénsavat. Sokat utazó kollégáimnak kellene ilyet találnom, kiváltandó a palackos ásványvizeket.

2019. febr. 1. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Olyan nincs. Nem létezik olyan, ami a szénsavasnak megfelelő lenne
2019. febr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
De létezik, tapasztalat, bár az árát is megkérik, de minőséget csak így kap az ember. www.horizonpalack.com oldalon nézz szét, nem csak kulacs, de kiváló termosz is, én inkább arra használom, mert több, mint 8 órán át ugyanolyan forró benne bármi, amit beletöltök és én sokat vagyok szabad levegőn télen is. Nagyon jó minőségű termék és az ügyfélszolgálatukkal is abszolút megvoltam elégedve, korrekt cég.
2019. márc. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
ja igen és tökéletesen lehet tárolni benne szénsavas italokat is, én kólát szoktam ha megkívánom és semmi panaszom rá.
2019. márc. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!