Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mi a véleményetek hogy egyik...

Mi a véleményetek hogy egyik ismerősöm előre megfőzi előző nap a kávét és csak másik nap issza meg? Azt mondja jobb íze van ha áll egy napot.

Figyelt kérdés

2019. febr. 6. 12:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindegy friss, vagy éppen este lefőztem, hogy reggel azonnal betölthessem az arcomba.
2019. febr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy reggel nem lenne ideje rá, így meg csak meg kell inni.

Én frissen szeretem. De nem zavar, ha más máshogyan issza.

2019. febr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem másnaposan a kávét. Kicsit erősebb ízét érzem. Róla még az a véleményem, ha jól esik neki csinálja nyugodtan.
2019. febr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A frisset szeretem, de simán megiszom az előző napit is.
2019. febr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Azt olvastam, hogy egészségtelen az állott kávé, így én nem csinálnám ezt, gondolom az íze is rosszabb.
2019. febr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sokáig nem törődtem vele, hogy másnapos a kávé. Most csak egyszemélyes kotyogóm van, úgyhogy mindig frisset iszom, de a másnapost is meginnám.
2019. febr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem friss is jó de elvileg akkor legjobb a kávét fogyasztani, amikor már kihült. Ismerősöd biztos nem ezért issza úgy, ez csak érdekesség, no meg a cikk nem is a másnapos kávéra gondol ezzel. Nekem mindegy íz szempontjából, nem is vettem észre lényeges különbséget, ha előző napról marad, azért nem fogom kiönteni, hogy frisset főzzek le.
2019. febr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A forró kávé frissen jó. Jeges kávénak viszont tökéletes az a fajta, amikor egy éjszakán át a hűtőben csepegteti az ember. De ki higy szereti. Ha az ismerősödnek másnaposan ízlik, akkor igya ugy
2019. febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az ismerősöddel.

Én nagyon szeretem hidegen is a kávét. Direkt úgy főzöm, hogy mindig maradjon belőle, amit hidegen elkortyolgatok. Sokkal intenzívebb az íze.

2019. febr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem másnapra (vagy akár pár óra állás után) sokkal savasabb. Én csak frissen iszom meg (ezért vettem kávéfőzőgépet, hogy az egy adagot mindig le tudjam főzni frissen).
2019. febr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!