Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Szoktatok venni Instant teát?...

Szoktatok venni Instant teát? Amikor nincs időtök megvárni, míg felforr a víz és kiázik a filteres tea, + még ízesíteni?

Figyelt kérdés
A granulátumos tea nagyon finom, pont olyan, mint a gyorséttermekben. Az a baj, hogy szeretem, pedig tudom, hogy minden, csak nem valódi tea. Hogy viszonyultok hozzá? Ti mennyire favorizáljátok annak ellenére, hogy elvileg nem igazi tea?

2019. febr. 7. 14:41
 1/9 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem, hogy tartotok otthon ilyen esetekre?
2019. febr. 7. 14:44
 2/9 grafno ***** válasza:
100%
Vizforraloban kb 20-30mp amíg felforr a víz. A kávéfőzőből is 15mp után jön a forró víz. Ezért nem veszünk granula. Amikor nincs időm megvárni akkor nem is csinálok se kávét se teát se pörköltet.
2019. febr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nincs vízforralóm. Pont ez az egy, ami nincs. :) De a kérdésem nem is erre vonatkozik legfőképp, hanem hogy más is szereti-e ezt a fajta teának hívott valamit.
2019. febr. 7. 14:59
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem gusztustalan íze van ezeknek a teáknak, szóval nem tartok belőle otthon, gyorsétteremben és ilyesmi helyeken sem iszom meg.
2019. febr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
En kicsi koromban sok ilyet ittam mert imadtam az izet. Neha napjan akad a szekrenyben de irto ritka pedig meg az izet most is szeretem, bar igaz nagyon edesszaju vagyok tehat sokat rakok belole ezert nagyon edes es talan ezert izlik. Mindig van idom fozni normalis teat ugyhogy altalaban azt szoktam. Szeretem ezt is es azt is, ha megkivanom iszom egyet de tenyleg ritka
2019. febr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szokott lenni, igazából én magában a granulátumot eszem az úgy nagyon finom. Viszont teaként elkészítve nem annyira szeretem, párom szokta inni de tényleg ilyen vészhelyzetekre van, mikor elfogyott a cukor/méz és citromlé sincs, na ilyenkor jön elő a granulátumos tea :D
2019. febr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szoktam venni. Nagyon szeretem. Kanállal is szoktam enni, csak úgy magában. Nagyon finom. Hidegen és melegen is szoktam inni a belőle elkészített teát.

Mindig van itthon rendes, filteres tea és ilyen granulátumos tea is.

2019. febr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a Ricola jobb is instantban.
2019. febr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egyszer kostoltam, de inkàbb a szàlas zöld tea. Viszont ha tudsz jót, írj!
2020. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!