Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Alkoholmentes italok

A kérdés

Maraschino teát lehet még kapni valahol?

Sok-sok évvel ezelőtt kaptunk valahonnan ajándékba egy doboz ilyen teát, ami emlékezetesen finom volt. Azóta sem láttam üzletben sehol. Most véletlenül belebotlottam a neten a dobozának a képébe:

[link]

Lehet még valahol ilyet kapni? Ez a régi Com-Pack-os fémdobozos gondolom nem létezik már, de esetleg valami hasonló?

Keress kérdéseket hasonló témákban: tea, Maraschino

febr. 11. 12:33  Privát üzenet  

A válasz
Ezt találtam : [link]

# 1/1Időpont febr. 15. 06:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehet itthon valahol rendelni/kapni átlátszó Pepsi colat?
Mizo laktózmentes light kakaó kapható valahol a Boráros tér környékén?
A cukros fanta mar kifuto termek? Alig lelek valahol mindenhol csaknaz van ami felig edesitos es az nem izlik annyira sajnos. De minek a light ha a simat is tonkre teszik? Van aki cukrosan szereti.
Cherry cokeot lehet kapni valahol nem coca colat hanem a regi cherry coke ot? Es vanilias cocat?
Budapesten lehet valahol GIZE vizet vásárolni?
Magyarországon lehet valahol kapni LaCroix ízesített vizet?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések az Alkoholmentes italok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!