Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Csak nekem csalódás az új...

Csak nekem csalódás az új Pepsi Gyömbér? Alapból utálom a zérót meg a maxot a két nagy gyártól de ennek köze nincs a Kinley féle és a többi gyömbéres üdítőhöz. Ráadásul a torkomat is marja. Kb mint a Cherry Coke új változata. Ihatatlan.

Figyelt kérdés
Nem tudom miért jó ez. Tönkre tesznek minden cukros ízesített üdítőt majd vackokat árulnak helyette.
2019. márc. 2. 09:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem kóstoltam még, de elegem van belőle, hogy minden üdítőt elrontanak az édesítőszerrel...persze az olcsóbb.
2019. márc. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Nekem sem ízlik, bár én a gyömbérből amúgy is csak a Kinley-t szeretem. Ami inkább bosszant, az az, hogy csak ebből a vacak Max-ból vannak már ízesített változatok. Mondjuk lassan a simát is teljesen elrontják, szóval ez egyre kevésbé problémás.


Csak azt nem értem, minek kell erőltetni ezt a cukorellenességet? Értelmes ember eleve nem iszik annyi üdítőt hogy a cukor gondot okozzon, aki meg ezeken él, annak a cukor lesz a legkisebb gondja.

2019. márc. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Ha gyömbért akartok inni akkor venni kell és főzni belőle teát. Na az az igazi gyömbér.
2019. márc. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A regi Cherry Coke es a Pepsi Twist se volt rossz. De meg a Coca Cola lime is jo ami pl a romanoknal van. Erdekes ok kaphatnak cukrosat mi meg csak a szutykos zero lemondt. Mondjuk felek ha jon a vanilias az is zero lesz majd. Mondjuk ezeknek az ihatatlan szutykoknak sok ertelme nincs de kapott egy eselyt.
2019. márc. 2. 10:42
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Coca cola lime van Magyarországon is. Vagy legalábbis volt decemberben. Nálunk, Erdélyben, van vaniliás cola is, szintén zérós. Baromi rossz.
2019. márc. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én a zöldre gondoltam ami cukros. Volt még osztrákban olyan de az dobozos a müllerben. Tehát nem a sárgára gondoltam hanem a zöldre. Az nekem ízlett. :) De ezek a cukortalanok...:(
2019. márc. 2. 15:40
 7/13 anonim ***** válasza:

Menj ki Angliába, ott a sima kólának is más íze van (országonként vagy bizonyos területenként közízlésre szablyák, ezért van az, hogy ott kint kb. minden édesebb), sőt sokfélét árulnak most, hogy leszoktassák az embereket a cukros dolgokról. A The Telegraph-nak volt egy cikke erről a cukoradóról még januárban, ugyenezt vitattják, hogy miért kellett ez? A Gingert még kint kóstoltam, de nem jött be már akkor sem. A Cinnamon az szinte egy az egyben Dr. Pepper, a Fiesty Cherry meg a gyengített változata, a chili egyáltalán nem érződik. A Peach-en éreztem legalább a műanyag barack ízt. Azt hiszem a Mango meg a Rasberry kimaradt. De, szerintem nem ezt a zero cukros cuccokat kéne nyomatniuk, hanem a Life-ot jobban marketingelni, annak nincs annyira rossz íze, és jó lenne leszoktatásnak.


A koffein mentes Coca Cola, az talán 1-2 éve jelent meg Magyarországon, de emlékszem gyerekként kaptam rokontól 2 palackkal vagy Németországból vagy Svájcból, és nagyon finom volt. A mostani meg...


Ha szereted a citromos kólát, próbáld ki a Coca Cola Citrát. [link] Ezt a fajtát ittam, jobb volt mint a mostani citromosok, de a Pepsi Twist-et semmi se veri.

2019. márc. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a linket is.:)


Amúgy ami nekem a régi Cherrys és sima vaníliás Coca Colán kívül még a két ízesített Dr. Pepper. Egy időben volt az auchanban is a Cherry és a Cherry Vanília :D Na azok nagyon bejöttek.


Ami viszont a magyar felhozatalból nekem pozitív csalódás volt az a Tikkadt Szöcske :D Valahogy bejön.

2019. márc. 2. 17:36
 9/13 anonim ***** válasza:

Coca Cola-ból a Cherry volt eddig a legfinomabb számomra, akkoriban ha jól emlékszem lilás volt a borítója. De valahogy az alap kólánál nekem a Pepsi a nyerő, lehet azért mert több cukrot tartalmaz. A Twist meg az örök kedvenc :)


Nekem az öreg Fanta ízek is hiányoznak, főleg a nagykedvencem a Vadmálna.


Az Auchanban vettem pl. a Life-ot, meg Fantából volt vörös szőlő ízesítésű meg ananászos, de ezek az import miatt drágák voltak, 0,33l-ért olyan 300-400 Ft kicsit húzós...bár a doboz jobban kellett, mint a lé :D


Uhh az a Tikkadt Szöcske... gyógyszer íze van, bár valahol számítottam rá :D Gondolom ilyesmi lehetett régen a Coca Cola is. Ha jól emlékszem a Lidlben lehet/lehetett kapni.

2019. márc. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én mondjuk imádom, mióta megjelent állandóan iszom, nekem pont hogy nagyon bejött.
2019. ápr. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!